דנה גוטמן

דנה גוטמן

052-9172863

דנה גוטמן שמלות כלה בתל אביב, דנה גוטמן נחשבת מעולה בתל אביב בעסקי שמלות כלה במרכז, שפועלת בנושא לא מעט שנים במרכז. דנה גוטמן סטודיו לכלות הנתפסת כישרה ועם ניסיון עבודה גרנדיוזי. הרמה של דנה גוטמן הן מרובות והן כוללות בין השאר ייחוד גדול, יכולת עיצוב מעולה, מקצועיות ארוכת שנים, שקיפות ומתן שירות מתחשב לכל אישה. השמלות שדנה גוטמן מעצבת הן שמלות מיוחדות באיכות גבוהה. השמלות כלה שלנו הן שמלות שמעוצבות בהשראה של פרטי אופנה מעולמות תוכן שונים כמו בסרטים. הנתינה לעיצובים של דנה גוטמן בהחלט יתאימו לכל מלכה עם השמלה באופן ייחודי. השמלות מתאימות לכל לקוחה ולא משמעותי מה הרוחב או הטעם האישי של הנסיכה. דנה גוטמן נמצאת בתל אביב ונותנת שרות באזור מרכז כל ימות השנה.

דנה גוטמן שמלות כלה ייחודיות במרכז

דנה גוטמן מתמחה בעיצוב שמלות כלה איכותיות לפי הטעם של כל לקוחה. לכל אישה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של דנה גוטמן שפועלת בתל אביב באופן נגיש עם חניה צמודה. איכות השירות של דנה גוטמן מעניק לה לעצב שמלות מעניינות ומעולות שכל כלה מאושרת וגאה ללבוש ביום הנישואין שלה. השמלה שהכלה לובשת לנישואין שלה, מחויבת להיות שמלה אסתטית שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה עונג ללבוש אותה לפני כל החברים שלה. השמלה יכולה להיות בעלת עיצוב עדין והיא צריכה להתאים באופן אישי להעדפה של המאושרת. כל מאושרת יכולה לבוא לסטודיו של דנה גוטמן ולקבל ייעוץ איכותי של צוות דנה גוטמן. הצוות האמין שלנו בדנה גוטמן ישמח לעמוד לרשות כל כלה בכל צורך או שאלה שיש לה בכדי לתת למענה מענה ייחודי.

דנה גוטמן - שמלות כלה בתל אביב

דנה גוטמן - שמלות כלה ב

דנה גוטמן בתל אביב - שמלות כלה במרכז

דנה גוטמן שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בדנה גוטמן שמלות כלה נשמח לעצב לך שמלת כלה מיוחדת לך. אנו מתמחים בשמלות כלה יוקרתיות שעומדות בצוו האופנה בתחום האופנה והעיצוב. צוות המעצבים המסור שלנו מעצב כל שמלה בשמחה ושאיפה ליופי. איכות השמלה שתוכלי לקנות אצלנו תגרום תחושה נעים ביום הכל כך מיוחד שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הדרישות הפרטיות שלך והשמלה שתמיד חלמת עליה. בחירה נבונה של שמלה בדנה גוטמן מאפשרת להרגיש רגועה בהופעה החיצונית שלך ביום החגיגי ביותר בחייך הבוגרים . אנובדנה גוטמן מתמחים בהתאמה של השמלת הכלה הנהדרת ביותר עבור כל כלה. יום הכלולות שלך הוא יום בו את בלב העניינים {ודנה גוטמן|ואנחנו בדנה גוטמן|ובדנה גוטמן} מודעים לכך והצוות יעשה בכל יכולתו בכדי שתהיי רגועה.

במדידת שמלת כלה רצוי לבחור את השמלה לסגנון שלך, את צריך להיות שלמה ונינוחה בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת וצריכה להיות שלמה עם הופעת גם חיצונית וגם פנימית. בשלב המדידות ובחירת השמלה מומלץ להביא בשלב הראשוני מישהי קרובה כדי שתחווה דעה אובייקטיבית על שמלה שתלבשי ותמדדי.

היום ישנם מגוון אפשרויות למציאת שמלות כלה, אפשר לרכוש שמלה או לא לקנות שמלה לאירוע אחד ולהחזיר, אפשרי להתארגן בסטודיו ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או שאפשרי להזמין לפי מידות ולאסוף ביום החתונה , לפני שמגיעים להחלטה סופית חשוב מאוד להכין תכנון של הוצאות ולדעת מה התקציב העומד לרשותכן עבור שמלה כלה. אתן בחוסר ידע מוחלט בתחום, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה התקשרו עכשיו באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן ונוכל לכוון אתכן לבחירה הכי טובה עבורכן תוך התחשבות בתקציב שלכן

פרטים אודות תל אביב

לאתר הבית - דנה גוטמן

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שדנה גוטמן יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בחולון

שמלות כלה בחולון

האירוע המיוחד שלנו מתקרב ויש לדעת מה נלבש למענו. כל אישה רוצה לבחור איזו שמלה היא תלבש בערב המדהים הזה. בחירת שמלת כלה בחולון יכולה להיות בחירה מלחיצה. כדאי לבחור שמלת כלה בחולון לפי המחשוף שלה וכדאי לבחור שמלה שתמצא חן בעינינו. כאשר אנחנו בודקות מוצאות איזו שמלת כלה בחולון

שמלות כלה בברקאי

שמלות כלה בברקאי

החתונה שלנו ובוחרות את שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להגזים. קבלת בחירות פזיזות יכולה לגרום לנו לדיכאון. התהליך צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך ייחודי ללא מתח חסר טעם. בחירת שמלת כלה בברקאי היא חוויה שיכולה לגרום לנו להרגיש מתחושת התעלות רוחנית.

שמלות כלה בדימונה

שמלות כלה בדימונה

שכירת שמלת כלה בדימונה מאפשרת לנו להוריד את את מחיר השמלה מבלי שנתפשר על הרושם של השמלה. כדאי לשכור שמלה מסטודיו שמלות כלה בדימונה יוקרתיות. כך נוכל להיות בטוחים שהשמלה שלנו תהיה ייחודית ותחמיא לנו. חשוב לבחור שמלה שתתאים לטעם האישי שלנו

שמלות כלה בבית שמש

שמלות כלה בבית שמש

קניית שמלות כלה בבית שמש – לפי מה הכי חכם לבחור שמלת כלה בבית שמש? היום החשוב שלנו יתרחש בסוף השנה ויש להחליט מה נלבש עבורו. כל אישה מבקשת לבחור איזו שמלה היא תלבש בכניסתה לחופה. החלטה של איזו שמלת כלה בבית שמש יכולה להיות בחירה מאתגרת. כדאי לבחור שמלת כלה בבית שמש לפי המחשוף שלה ועדיף לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.