דנה גוטמן

דנה גוטמן

052-9172863

דנה גוטמן שמלות כלה בתל אביב, דנה גוטמן נחשבת מעולה בתל אביב בעסקי שמלות כלה ב* INVALID FIELD *20, שפועלת בנושא לא מעט שנים ב* INVALID FIELD *20. דנה גוטמן סטודיו לכלות הנתפסת כישרה ועם ניסיון עבודה גרנדיוזי. הרמה של דנה גוטמן הן מרובות והן כוללות בין השאר ייחוד גדול, יכולת עיצוב מעולה, מקצועיות ארוכת שנים, שקיפות ומתן שירות מתחשב לכל אישה. השמלות שדנה גוטמן מעצבת הן שמלות מיוחדות באיכות גבוהה. השמלות כלה שלנו הן שמלות שמעוצבות בהשראה של פרטי אופנה מעולמות תוכן שונים כמו בסרטים. הנתינה לעיצובים של דנה גוטמן בהחלט יתאימו לכל מלכה עם השמלה באופן ייחודי. השמלות מתאימות לכל לקוחה ולא משמעותי מה הרוחב או הטעם האישי של הנסיכה. דנה גוטמן נמצאת בתל אביב ונותנת שרות באזור * INVALID FIELD *20 כל ימות השנה.

דנה גוטמן שמלות כלה ייחודיות ב* INVALID FIELD *20

דנה גוטמן מתמחה בעיצוב שמלות כלה איכותיות לפי הטעם של כל לקוחה. לכל אישה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של דנה גוטמן שפועלת בתל אביב באופן נגיש עם חניה צמודה. איכות השירות של דנה גוטמן מעניק לה לעצב שמלות מעניינות ומעולות שכל כלה מאושרת וגאה ללבוש ביום הנישואין שלה. השמלה שהכלה לובשת לנישואין שלה, מחויבת להיות שמלה אסתטית שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה עונג ללבוש אותה לפני כל החברים שלה. השמלה יכולה להיות בעלת עיצוב עדין והיא צריכה להתאים באופן אישי להעדפה של המאושרת. כל מאושרת יכולה לבוא לסטודיו של דנה גוטמן ולקבל ייעוץ איכותי של צוות דנה גוטמן. הצוות האמין שלנו בדנה גוטמן ישמח לעמוד לרשות כל כלה בכל צורך או שאלה שיש לה בכדי לתת למענה מענה ייחודי.

דנה גוטמן - שמלות כלה בתל אביב

דנה גוטמן - שמלות כלה ב

דנה גוטמן בתל אביב - שמלות כלה במרכז

דנה גוטמן שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בדנה גוטמן שמלות כלה נשמח לעצב לך שמלת כלה מיוחדת לך. אנו מתמחים בשמלות כלה יוקרתיות שעומדות בצוו האופנה בתחום האופנה והעיצוב. צוות המעצבים המסור שלנו מעצב כל שמלה בשמחה ושאיפה ליופי. איכות השמלה שתוכלי לקנות אצלנו תגרום תחושה נעים ביום הכל כך מיוחד שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הדרישות הפרטיות שלך והשמלה שתמיד חלמת עליה. בחירה נבונה של שמלה בדנה גוטמן מאפשרת להרגיש רגועה בהופעה החיצונית שלך ביום החגיגי ביותר בחייך הבוגרים . אנובדנה גוטמן מתמחים בהתאמה של השמלת הכלה הנהדרת ביותר עבור כל כלה. יום הכלולות שלך הוא יום בו את בלב העניינים {ודנה גוטמן|ואנחנו בדנה גוטמן|ובדנה גוטמן} מודעים לכך והצוות יעשה בכל יכולתו בכדי שתהיי רגועה.

במדידת שמלת כלה רצוי לבחור את השמלה לסגנון שלך, את צריך להיות שלמה ונינוחה בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת וצריכה להיות שלמה עם הופעת גם חיצונית וגם פנימית. בשלב המדידות ובחירת השמלה מומלץ להביא בשלב הראשוני מישהי קרובה כדי שתחווה דעה אובייקטיבית על שמלה שתלבשי ותמדדי.

היום ישנם מגוון אפשרויות למציאת שמלות כלה, אפשר לרכוש שמלה או לא לקנות שמלה לאירוע אחד ולהחזיר, אפשרי להתארגן בסטודיו ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או שאפשרי להזמין לפי מידות ולאסוף ביום החתונה , לפני שמגיעים להחלטה סופית חשוב מאוד להכין תכנון של הוצאות ולדעת מה התקציב העומד לרשותכן עבור שמלה כלה. אתן בחוסר ידע מוחלט בתחום, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה התקשרו עכשיו באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן ונוכל לכוון אתכן לבחירה הכי טובה עבורכן תוך התחשבות בתקציב שלכן

פרטים אודות תל אביב

לאתר הבית - דנה גוטמן

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שדנה גוטמן יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בבאר טוביה

שמלות כלה בבאר טוביה

כאשר כלות מארגנות את היום המדהים שלנו ובוחרות את שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לא מתוך חרדה בלי להשתולל. קבלת בחירות לא נבונות עלולה לגרום לנו לעצב . התהליך אמור להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך איטי בלי מתח חסר טעם.

שמלות כלה בבני ברק

שמלות כלה בבני ברק

השכרת שמלות כלה בבני ברק – לפי מה הכי חכם לשכור שמלת כלה בבני ברק? האירוע הגדול שלנו סוף סוף קורה וצריך להחליט מה נלבש למענו. כל אישה צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש בחתונה שלה. החלטה של איזו שמלת כלה בבני ברק יכולה להיות בחירה לא פשוטה...

שמלות כלה בטבריה

שמלות כלה בטבריה

שמלת כלה בטבריה מאפשרת לנו להוריד את את עלות השמלה מבלי שנתפשר על האסתטיקה של השמלה. מומלץ לשכור שמלה מבית אופנה לעיצוב שמלות כלה בטבריה יפות מאוד. כך ניתן להיות רגועים שהשמלה שלנו תהיה מדהימה ותחמיא לנו. חשוב לבחור שמלה שתתאים לטעם האישי שלנו.

שמלות כלה בלוד

שמלות כלה בלוד

היום המיוחד שלנו סוף סוף מגיע וצריך לברר מה נלבש אליו. כל כלה צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש בכניסתה לחופה. החלטה של איזו שמלת כלה בלוד יכולה להיות בחירה מלחיצה. כדאי לבחור שמלת כלה בלוד לפי הבד שלה ויותר טוב לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.