דנה גוטמן

דנה גוטמן

052-9172863

דנה גוטמן שמלות כלה בתל אביב, דנה גוטמן נחשבת מעולה בתל אביב בעסקי שמלות כלה ב* INVALID FIELD *20, שפועלת בנושא לא מעט שנים ב* INVALID FIELD *20. דנה גוטמן סטודיו לכלות הנתפסת כישרה ועם ניסיון עבודה גרנדיוזי. הרמה של דנה גוטמן הן מרובות והן כוללות בין השאר ייחוד גדול, יכולת עיצוב מעולה, מקצועיות ארוכת שנים, שקיפות ומתן שירות מתחשב לכל אישה. השמלות שדנה גוטמן מעצבת הן שמלות מיוחדות באיכות גבוהה. השמלות כלה שלנו הן שמלות שמעוצבות בהשראה של פרטי אופנה מעולמות תוכן שונים כמו בסרטים. הנתינה לעיצובים של דנה גוטמן בהחלט יתאימו לכל מלכה עם השמלה באופן ייחודי. השמלות מתאימות לכל לקוחה ולא משמעותי מה הרוחב או הטעם האישי של הנסיכה. דנה גוטמן נמצאת בתל אביב ונותנת שרות באזור * INVALID FIELD *20 כל ימות השנה.

דנה גוטמן שמלות כלה ייחודיות ב* INVALID FIELD *20

דנה גוטמן מתמחה בעיצוב שמלות כלה איכותיות לפי הטעם של כל לקוחה. לכל אישה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של דנה גוטמן שפועלת בתל אביב באופן נגיש עם חניה צמודה. איכות השירות של דנה גוטמן מעניק לה לעצב שמלות מעניינות ומעולות שכל כלה מאושרת וגאה ללבוש ביום הנישואין שלה. השמלה שהכלה לובשת לנישואין שלה, מחויבת להיות שמלה אסתטית שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה עונג ללבוש אותה לפני כל החברים שלה. השמלה יכולה להיות בעלת עיצוב עדין והיא צריכה להתאים באופן אישי להעדפה של המאושרת. כל מאושרת יכולה לבוא לסטודיו של דנה גוטמן ולקבל ייעוץ איכותי של צוות דנה גוטמן. הצוות האמין שלנו בדנה גוטמן ישמח לעמוד לרשות כל כלה בכל צורך או שאלה שיש לה בכדי לתת למענה מענה ייחודי.

דנה גוטמן - שמלות כלה בתל אביב

דנה גוטמן - שמלות כלה ב

דנה גוטמן בתל אביב - שמלות כלה במרכז

דנה גוטמן שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בדנה גוטמן שמלות כלה נשמח לעצב לך שמלת כלה מיוחדת לך. אנו מתמחים בשמלות כלה יוקרתיות שעומדות בצוו האופנה בתחום האופנה והעיצוב. צוות המעצבים המסור שלנו מעצב כל שמלה בשמחה ושאיפה ליופי. איכות השמלה שתוכלי לקנות אצלנו תגרום תחושה נעים ביום הכל כך מיוחד שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הדרישות הפרטיות שלך והשמלה שתמיד חלמת עליה. בחירה נבונה של שמלה בדנה גוטמן מאפשרת להרגיש רגועה בהופעה החיצונית שלך ביום החגיגי ביותר בחייך הבוגרים . אנובדנה גוטמן מתמחים בהתאמה של השמלת הכלה הנהדרת ביותר עבור כל כלה. יום הכלולות שלך הוא יום בו את בלב העניינים {ודנה גוטמן|ואנחנו בדנה גוטמן|ובדנה גוטמן} מודעים לכך והצוות יעשה בכל יכולתו בכדי שתהיי רגועה.

במדידת שמלת כלה רצוי לבחור את השמלה לסגנון שלך, את צריך להיות שלמה ונינוחה בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת וצריכה להיות שלמה עם הופעת גם חיצונית וגם פנימית. בשלב המדידות ובחירת השמלה מומלץ להביא בשלב הראשוני מישהי קרובה כדי שתחווה דעה אובייקטיבית על שמלה שתלבשי ותמדדי.

היום ישנם מגוון אפשרויות למציאת שמלות כלה, אפשר לרכוש שמלה או לא לקנות שמלה לאירוע אחד ולהחזיר, אפשרי להתארגן בסטודיו ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או שאפשרי להזמין לפי מידות ולאסוף ביום החתונה , לפני שמגיעים להחלטה סופית חשוב מאוד להכין תכנון של הוצאות ולדעת מה התקציב העומד לרשותכן עבור שמלה כלה. אתן בחוסר ידע מוחלט בתחום, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה התקשרו עכשיו באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן ונוכל לכוון אתכן לבחירה הכי טובה עבורכן תוך התחשבות בתקציב שלכן

פרטים אודות תל אביב

לאתר הבית - דנה גוטמן

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שדנה גוטמן יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בכנות

שמלות כלה בכנות

שמלת כלה בכנות היא החלטה משמעותית בארגון של החתונה שלנו. כאשר אנו מארגנות את היום המדהים שלנו ובוחרות את שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת בלי לחץ בלי להיחפז. קבלת החלטות פזיזות יכולה לגרום לנו להפסד כספי. כל תכנון האירוע צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך מסודר ללא קושי לא נחוץ.

שמלות כלה בגדרה

שמלות כלה בגדרה

חכם יותר לשכור שמלה ממעצב שמלות כלה בגדרה יוקרתיות. כך נוכל להיות בטוחים שהשמלה שלנו תהיה יוקרתית ותחמיא לנו. חשוב לבחור שמלה שתתאים לטעם האישי שלנו. אם אנחנו לא אוהבות את השמלה אז עדיף לא להשכיר אותה. כאשר שוכרים את השמלה

שמלות כלה בברקאי

שמלות כלה בברקאי

החתונה שלנו ובוחרות את שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להגזים. קבלת בחירות פזיזות יכולה לגרום לנו לדיכאון. התהליך צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך ייחודי ללא מתח חסר טעם. בחירת שמלת כלה בברקאי היא חוויה שיכולה לגרום לנו להרגיש מתחושת התעלות רוחנית.

שמלות כלה בירקונים

שמלות כלה בירקונים

האירוע המדהים שלנו סוף סוף קורה וצריך לבדוק מה נלבש למענו. כל מי שמתחתנת צריכה לבחור איזו שמלה היא תלבש בכניסתה לחופה. החלטה של איזו שמלת כלה בירקונים יכולה להיות בחירה כיפית. כדאי לבחור שמלת כלה בירקונים לפי האסתטיקה שלה וחשוב לבחור שמלה שנאהב.