דניאל רומי קדוש

דניאל רומי קדוש

052-9125695

דניאל רומי קדוש שמלות כלה בתל אביב, דניאל רומי קדוש הינה חברה מובילה בתל אביב בעסקי שמלות כלה במרכז, שפועלת בענף מזה זמן רב במרכז. דניאל רומי קדוש סטודיו לכלות הנתפסת כאמתית ועם ניסיון עיצובי רב. האיכויות של דניאל רומי קדוש הן מהטובות בתל אביב והן כוללות בין השאר ייחוד אסטרונומי, כישרון ייצור שמלות איכותי, מקצועיות רבת שנים, שקיפות ומתן שירות מתחשב לכל לקוחה. השמלות שדניאל רומי קדוש מעצבת הינן שמלות ייחודיות באיכות יוקרתית. השמלות כלה הינן שמלות שמעוצבות על בסיס השראה של עיצובים מעולמות תוכן מגוונים כמו בסרטים. ההענקה לעיצובים של דניאל רומי קדוש בהחלט יתאימו לכל נסיכה את השמלה באופן ייחודי. השמלות מתאימות לכל מתחתנת ולא משמעותי מה התצורה או הטעם האישי של הנסיכה. דניאל רומי קדוש נמצאת בתל אביב ונותנת שרות באזור מרכז לכל אורך השנה.

דניאל רומי קדוש שמלות כלה יוקרתיות במרכז

דניאל רומי קדוש מתמחה בעיצוב שמלות כלה איכותיות לפי הטעם של כל לקוחה. לכל אחת יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתאים לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בעזרת דניאל רומי קדוש שפועלת בתל אביב באופן זמין עם חניה צמודה. סוג השירות של דניאל רומי קדוש מעניק לה לעצב שמלות מקוריות ומקוריות שכל כלה שמחה ומרגישה בטוח ללבוש ביום החגיגי שלה. השמלה שהמאושרת לובשת לתאריך ייחודי שלה, חייבת להיות שמלה יפה שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה עונג ללבוש אותה לפני כל החברות הכי טובות שלה. השמלה יכולה להיות בעלת סגנון עיצוב עדין וחייבת להתאים באופן מלא לטעם של המאושרת. כל מאושרת יכולה לבוא לסטודיו של דניאל רומי קדוש וליהנות מייעוץ מותאם אישית של צוות דניאל רומי קדוש. הצוות המקצועי מאוד שלנו בדניאל רומי קדוש יעשה הכול לרשות כל אישה בכל צורך או שאלה שיש לה בכדי לאפשר למענה מענה אמין.

דניאל רומי קדוש - שמלות כלה בתל אביב

דניאל רומי קדוש - שמלות כלה ב

דניאל רומי קדוש בתל אביב - שמלות כלה במרכז

דניאל רומי קדוש שמלות כלה במיוחד למענך, אנחנו בדניאל רומי קדוש שמלות כלה נשמח לתפור עבורך שמלת כלה מיוחדת לטעם האישי שלך. אנו מתמחים בשמלות כלה ברמה גבוה שעומדות באופנה בעולם האופנה העכשווית. הצוות הרגיש שלנו מעצב כל שמלה בחדווה ושאיפה ליופי. איכות השמלה שתוכלי להשכיר אצלנו תאפשר תחושה יופי באחד האירועים הכי חשובים בחיים שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הרצונות הפרטיות שלך והשמלה שתמיד רצית. בחירה מושכלת של שמלה בדניאל רומי קדוש מאפשרת להרגיש בטוחה בהופעה החיצונית שלך ביום החשוב בחייך . אנובדניאל רומי קדוש מתאימים אתשמלת הכלה הנהדרת ביותר למען כל מתחתנת. החתונה שלכם הוא יום בו את במרכז {ודניאל רומי קדוש|ואנחנו בדניאל רומי קדוש|ובדניאל רומי קדוש} מודעים לכך והצוות יפעל בכל יכולתו על מנת שתחושי בהרגשה טובה.

במדידת שמלת כלה כדאי לבחור את השמלה לסגנון שלך, היא צריכה להרגיש בנוחיות בשמלה ולא לא נוח וצריכה לקבל את עצמה הכי יפה והכי נינוחה ביום החתונה. ברגע שמתחילים במדידות לשמלה מומלץ להביא בשלב הראשוני מישהי קרובה כדי שתוכל לייעץ ולחוות דעה לגבי השמלה המתאימה ביותר.

בעידן הטכנולוגי של ימינו ישנן דרכים רבות למציאת שמלות כלה, ניתן לקנות שמלה או לשאול שמלה חד פעמי לצורך החתונה ואז לחזיר למעצב, ניתן להחליף בגדים בסלון ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או שאפשרי להזמין לפי מידות ולאסוף ביום החתונה , לפני שמחליטים החלטות החלק העיקרי לפני תכנון האירוע בכלליות זה לבנות תקציב נכון לפני שבונים תקציב בשביל שמלה כלה. אתן בחוסר ידע מוחלט בתחום, צריכות מישהו בעל ניסיון שיכול לייעץ ולכוון אתכן בתהליך החשוב של בחירת שמלת כלה התקשרו לנציגנו באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן הבנות במערכת שלנו תתנה לכן שירות מא' ועד ת' והכל באהבה וללא תשלום

פרטים אודות תל אביב

לאתר הבית - דניאל רומי קדוש

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שדניאל רומי קדוש יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בשורק

שמלות כלה בשורק

בלי למהר בלי להגזים. קבלת בחירות לא נבונות יכולה לגרום לנו לתחושת לחץ. כל תכנון האירוע צריך להיות פעולה שאנחנו עושות באופן איכותי ללא קושי מבוזבז. בחירת שמלת כלה בשורק היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מתחושת התעלות רוחנית.

שמלות כלה בנשר

שמלות כלה בנשר

שמלת כלה בנשר יותר טוב לבדוק איפה יהיה חווייתי לעשות זאת. קניית שמלת כלה בנשר היא החלטה משמעותית בארגון של החתונה שלנו. כאשר אנחנו מתכננות את האירוע שלנו ובוחרות את שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לא מתוך לחץ בלי להגזים.

שמלות כלה באפק

שמלות כלה באפק

שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת בלי לחץ בלי להשתולל. קבלת החלטות באופן מהיר יכולה לגרום לנו להפסד כספי. האירוע צריך להיות משהו שאנחנו עושות באופן מסודר בלי אתגר חסר טעם. בחירת שמלת כלה באפק היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מתחושת אושר עילאי.

שמלות כלה בבני ברק

שמלות כלה בבני ברק

השכרת שמלות כלה בבני ברק – לפי מה הכי חכם לשכור שמלת כלה בבני ברק? האירוע הגדול שלנו סוף סוף קורה וצריך להחליט מה נלבש למענו. כל אישה צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש בחתונה שלה. החלטה של איזו שמלת כלה בבני ברק יכולה להיות בחירה לא פשוטה...