הדס כהן

הדס כהן

052-9787136

הדס כהן שמלות כלה בבאר שבע, הדס כהן נחשבת מצוינת בבאר שבע בתחום שמלות כלה בדרום, שעוסקת בנושא לא מעט שנים בדרום. הדס כהן סלון כלות הנחשבת כבעלת שקיפות ובעלת ניסיון עבודה ענק. הרמה של הדס כהן הן מרובות והן כוללות בין השאר ייחוד ענק, יכולת תפירה מעולה, מקצועיות רבה, אמינות והענקת שירות נעים לכל אישה. השמלות שהדס כהן מעצבת הינן שמלות מקסימות באיכות יוקרתית. השמלות כלה הן שמלות שמעוצבות בהשראה של עיצובים של שמלות מתחומים תוכן שונים כמו בקלאסיקה תרבותית. ההשראה לעיצובים של הדס כהן מתאימים לכל כלה עם השמלה באופן מלא. השמלות מתאימות לכל מלכה ולא קריטי מה המידה או הטעם האישי של הכלה. הדס כהן נמצאת בבאר שבע אך מן הסתם נותנת שרות לכל אזור דרום כל ימות השנה.

הדס כהן שמלות כלה ייחודיות בדרום

הדס כהן מתמחה בעיצוב שמלות כלה איכותיות לפי הטעם של כל לקוחה. לכל אחת יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא אוהבת וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של הדס כהן שפועלת בבאר שבע באופן נוח עם חניה צמודה. סוג השירות של הדס כהן מעניק לה לעצב שמלות מקוריות ומותאמות אישית שכל כלה מאושרת וגאה ללבוש ביום המשמח שלה. השמלה שהכלה לובשת לנישואין שלה, מחויבת להיות שמלה יפה ושתרגיש בטוח ויהיה לה כיף ללבוש אותה לפני כל המכרים שלה. שמלת כלה יכולה להיות בעלת סגנון מקורי ואמורה להתאים באופן מלא לטעם של הכלה. כל מאושרת יכולה להגיע לסטודיו של הדס כהן וליהנות מייעוץ מקצועי של צוות הדס כהן. הצוות המעולה שלנו בהדס כהן ישמח לעמוד לרשות כל כלת השמחה בכל שאלה או משאלה שיש לה בשביל להעניק למענה מענה יסודי.

הדס כהן - שמלות כלה בבאר שבע

הדס כהן - שמלות כלה ב

הדס כהן בבאר שבע - שמלות כלה בדרום

הדס כהן שמלות כלה במיוחד למענך, אנחנו בהדס כהן שמלות כלה נשמח לעצב לך שמלת כלה מיוחדת לך. אנו מתמחים בשמלות כלה ייחודיות שעומדות בצוו האופנה בעולם האופנה העכשווית. צוות המעצבים המעולה שלנו מעצב כל שמלה בחדווה ותשוקה חזקה ליופי אסתטי. אופי השמלה שתוכלי להזמין אצלנו תאפשר תחושה מצוין ביום בו את במרכז. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הרצונות האישיות שלך והשמלה שתמיד קיווית שתהיה לך. בחירה נכונה של שמלה בהדס כהן תאפשר לך להיות רגועה בהופעה שלך ביום החגיגי שלך . אנובהדס כהן מתמחים בהתאמה של השמלת הכלה המושלמת ביותר עבור כל לקוחה. יום הכלולות שלך הוא יום בו את במרכז {והדס כהן|ואנחנו בהדס כהן|ובהדס כהן} יודעים זאת והצוות יעשה הכל בכדי שתהיי מאושרת.

בבחירת שמלת כלה שווה להתאים את השמלה לאופי ולטעם של הכלה, הכלה צריכה שיהיה לה הכי נוח בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת וצריכה להיות שלמה עם הופעת גם חיצונית וגם פנימית. ברגע שמתחילים במדידות לשמלה הכי כדאי לקחת חברה כדי שתוכל להביע את דעת בעניין השמלה.

היום ישנם מגוון אפשרויות למציאת שמלות כלה, קניית שמלה או להשכיר שמלה לערב ולמחרת להחזירה, אפשר להחליף בגדים אצל המעצב בסלון ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או שניתן להזמין שמלה ממעצב/ת , לפני שמגיעים להחלטה סופית החלק העיקרי לפני תכנון האירוע בכלליות זה לבנות תקציב נכון לפני שבונים תקציב בשביל שמלה כלה. אם אתן מבולבלות מהאופציות הרבות, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה שלחו פניה באינדקס שמלות כלה בישראל, במערכת שלנו הבנות עומדת לרשותכן בכל שאלה הבנות במערכת שלנו תתנה לכן שירות מא' ועד ת' והכל באהבה וללא תשלום

פרטים אודות באר שבע

לאתר הבית - הדס כהן

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שהדס כהן יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בחדרה

שמלות כלה בחדרה

השכרה של שמלת כלה בחדרה יכולה לאפשר לנו להפוך את עלות השמלה מבלי שנתפשר על המראה של השמלה. מומלץ לשכור שמלה מסטודיו שמלות כלה בחדרה נחשבות. כך ניתן להיות סמוכים שהשמלה שלנו תהיה ייחודית ותחמיא לנו. חשוב לבחור שמלה שתתאים להעדפות האישיות שלנו.

שמלות כלה בדלית אל כרמל

שמלות כלה בדלית אל כרמל

חכם ונבון יותר לשכור שמלה ממעצב שמלות כלה בדלית אל כרמל איכותיות. כך ניתן להיות רגועים שהשמלה שלנו תהיה יוקרתית ותחמיא לנו. חשוב לבחור שמלה שתתאים להעדפות האישיות שלנו. אם אנחנו לא אוהבות את השמלה אז כדאי לא לשכור אותה. כאשר שוכרים את השמלה חשוב לשים לב

שמלות כלה בשורק

שמלות כלה בשורק

בלי למהר בלי להגזים. קבלת בחירות לא נבונות יכולה לגרום לנו לתחושת לחץ. כל תכנון האירוע צריך להיות פעולה שאנחנו עושות באופן איכותי ללא קושי מבוזבז. בחירת שמלת כלה בשורק היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מתחושת התעלות רוחנית.

שמלות כלה בגבעתיים

שמלות כלה בגבעתיים

האירוע המדהים שלנו יתרחש בחודשים הקרובים וצריך לברר מה נלבש . כל מי שמתחתנת אמורה לבחור איזו שמלה היא תלבש לכבוד האירוע החגיגי. החלטה של איזו שמלת כלה בגבעתיים יכולה להיות בחירה לא פשוטה. כדאי לבחור שמלת כלה בגבעתיים לפי היופי שלה וחשוב לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.