חיה אמסלם

חיה אמסלם

052-9129599

חיה אמסלם שמלות כלה בבני ברק, חיה אמסלם הסטודיו שכעסק מרכזית בבני ברק בנושא שמלות כלה ב* INVALID FIELD *20, שעוסקת בתחום לא מעט שנים ב* INVALID FIELD *20. חיה אמסלם סטודיו לכלות הנתפסת ככנה ובעלת ניסיון עיצובי אדיר. הרמה של חיה אמסלם הן רבות והן כוללות בין השאר ייחוד גרנדיוזי, יכולת מכירת שמלות מצוין, מקצועיות רבת שנים, אמינות ומתן שירות מסביר פנים לכל לקוחה. השמלות שחיה אמסלם מעצבת הן שמלות יפות באיכות מובחרת. השמלות כלה שלנו הן שמלות שמעוצבות על בסיס השראה של עיצובים של שמלות מעולמות תוכן מגוונים כמו בספרים. החליקה לעיצובים של חיה אמסלם מתאימים לכל אישה את השמלה באופן מלא. השמלות מתאימות לכל נסיכה ולא משנה מה הרוחב או הטעם האישי של שלה. חיה אמסלם נמצאת בבני ברק אך מן הסתם נותנת שרות לכל אזור * INVALID FIELD *20 לכל אורך השנה.

חיה אמסלם שמלות כלה ייחודיות ב* INVALID FIELD *20

חיה אמסלם מתמחה בעיצוב שמלות כלה באיכות גבוה לפי ההעדפה האישית של כל לקוחה. לכל כלה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא אוהבת יותר וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של חיה אמסלם שפועלת בבני ברק באופן נגיש עם חניה צמודה. סוג השירות של חיה אמסלם נותן לה לעצב שמלות יפות ומעולות שכל כלה שמחה וגאה ללבוש ביום הכלולות שלה. השמלה שהנסיכה לובשת לזמן החשוב שלה, מחויבת להיות שמלה יפה ושתרגיש בטוח ויהיה לה כיף ללבוש אותה לפני כל המוזמנים שלה. השמלה יכולה להיות בעלת סגנון ייחודי ואמורה להתאים באופן פרטני להעדפה של המלכה. כל כלה יכולה להגיע לסטודיו של חיה אמסלם ולקבל ייעוץ איכותי של צוות חיה אמסלם. הצוות המומחה שלנו בחיה אמסלם נמצא כאן לרשות כל מלכה בכל דרישה או שאלה שיש לה בכדי להעניק למענה מענה יסודי.

חיה אמסלם - שמלות כלה בבני ברק

חיה אמסלם - שמלות כלה ב

חיה אמסלם בבני ברק - שמלות כלה במרכז

חיה אמסלם שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בחיה אמסלם שמלות כלה נשמח לתפור עבורך שמלת כלה מיוחדת למענך. אנו מתמחים בשמלות כלה מעולות שעומדות בצוו האופנה בעולם האופנה העכשווית. צוות המעצבים היסודי שלנו מעצב כל שמלה בחדוות יצירה ורצון לאסתטיקה. טיב השמלה שתוכלי להשכיר אצלנו תגרום תחושה שלווה ביום החשוב בחייך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי המשאלות האישיות שלך והשמלה שתמיד רצית שתהיה לך. בחירה חכמה של שמלה בחיה אמסלם מאפשרת להרגיש בטוחה בהופעה שלך ביום הזה שבו את במרכז . אנחנובחיה אמסלם מתאימים אתשמלת הכלה המתאימה ביותר עבור כל מתחתנת. יום החתונה הוא יום בו את במרכז {וחיה אמסלם|ואנחנו בחיה אמסלם|ובחיה אמסלם} יודעים זאת והצוות יפעל הכל על מנת שתהיי רגועה.

בבחירת שמלת כלה חשוב להתאים את השמלה למבנה הגוף שלך, את צריך להיות שלמה ונינוחה בשמלה ולא חסרת מנוח וכואבת וצריכה לאהוב את עצמה ולהרגיש הכי יפה בעולם. בשלב ההתחלתי שבו מחפשים שמלה רצוי להגיע עם חברה קרובה שסומכים על דעתה כדי שתוכל להביע את דעת בעניין השמלה.

בעידן הטכנולוגי של ימינו ישנן דרכים רבות למציאת שמלות כלה, ניתן לקנות שמלה או לשאול שמלה ואז להשיב למעצב, ניתן להתלבש בסלון כלות ניתן לבחור מאחת השמלות מקולקציה מוכנה של המעצבת או שאפשרי להזמין לפי מידות ולאסוף ביום החתונה , לפני שמחליטים החלטות חשוב מאוד להכין תכנון של הוצאות ולדעת מה התקציב העומד לרשותכן עבור שמלה כלה. אם אתם לא בטוחים מה התקציב שאיתו צריך להתחיל, צריכות מישהו בעל ניסיון שיכול לייעץ ולכוון אתכן בתהליך החשוב של בחירת שמלת כלה התקשרו לנציגנו באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן הבנות במערכת שלנו תתנה לכן שירות מא' ועד ת' והכל באהבה וללא תשלום

פרטים אודות בני ברק

לאתר הבית - חיה אמסלם

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שחיה אמסלם יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בנשר

שמלות כלה בנשר

שמלת כלה בנשר יותר טוב לבדוק איפה יהיה חווייתי לעשות זאת. קניית שמלת כלה בנשר היא החלטה משמעותית בארגון של החתונה שלנו. כאשר אנחנו מתכננות את האירוע שלנו ובוחרות את שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לא מתוך לחץ בלי להגזים.

שמלות כלה בחולון

שמלות כלה בחולון

האירוע המיוחד שלנו מתקרב ויש לדעת מה נלבש למענו. כל אישה רוצה לבחור איזו שמלה היא תלבש בערב המדהים הזה. בחירת שמלת כלה בחולון יכולה להיות בחירה מלחיצה. כדאי לבחור שמלת כלה בחולון לפי המחשוף שלה וכדאי לבחור שמלה שתמצא חן בעינינו. כאשר אנחנו בודקות מוצאות איזו שמלת כלה בחולון

שמלות כלה בשורק

שמלות כלה בשורק

בלי למהר בלי להגזים. קבלת בחירות לא נבונות יכולה לגרום לנו לתחושת לחץ. כל תכנון האירוע צריך להיות פעולה שאנחנו עושות באופן איכותי ללא קושי מבוזבז. בחירת שמלת כלה בשורק היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מתחושת התעלות רוחנית.

שמלות כלה בכנות

שמלות כלה בכנות

שמלת כלה בכנות היא החלטה משמעותית בארגון של החתונה שלנו. כאשר אנו מארגנות את היום המדהים שלנו ובוחרות את שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת בלי לחץ בלי להיחפז. קבלת החלטות פזיזות יכולה לגרום לנו להפסד כספי. כל תכנון האירוע צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך מסודר ללא קושי לא נחוץ.