לימור מסיקה

לימור מסיקה

052-9129039

לימור מסיקה שמלות כלה בנתניה, לימור מסיקה מאוד מפורגנת ומעולה בנתניה בעסקי שמלות כלה בשרון, שמבינה בענף לא מעט שנים בשרון. לימור מסיקה הינה חברה אמתית ובעלת ניסיון עיצובי אדיר. הרמה של לימור מסיקה הן רבות ומן הסתם כוללות ייחוד עצום, ניסיון ייצור שמלות מצוין, מקצועיות ארוכת טווח, אמינות והענקת שירות מתחשב לכל לקוחה. השמלות שלימור מסיקה מעצבת הן שמלות מהאגדות באיכות מעולה. השמלות כלה שלנו הן שמלות שמעוצבות על בסיס השראה של דגמי שמלות מעולמות תוכן שונים כמו בסרטים. החליקה לעיצובים של לימור מסיקה מתאימים לכל מלכה עם השמלה באופן אישי. השמלות מתאימות לכל לקוחה ולא קריטי מה הסטייל או הטעם האישי של שלה. לימור מסיקה נמצאת בנתניה אך מן הסתם נותנת שרות לכל אזור שרון כל ימות השנה.

לימור מסיקה שמלות כלה יוקרתיות בשרון

לימור מסיקה מתמחה בעיצוב שמלות כלה מיוחדות לפי ההעדפה של כל נסיכה. לכל אישה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בעזרת לימור מסיקה שפועלת בנתניה באופן נגיש עם חניה צמודה. אופי השירות של לימור מסיקה מעניק לה לעצב שמלות מעניינות ומותאמות אישית שכל כלה שמחה ומרגישה בטוח ללבוש ביום הנישואין שלה. השמלה שהמלכה לובשת ליום החגיגי שלה, צריכה להיות שמלה מקורית שהיא תרגיש בה בנוח ויהיה לה תענוג ללבוש אותה לפני כל בני המשפחה שלה. השמלה יכולה להיות בעלת עיצוב מקורי והיא צריכה להתאים באופן אישי להעדפה של המלכה. כל מלכה יכולה לבוא לסטודיו של לימור מסיקה וליהנות מייעוץ מלא של צוות לימור מסיקה. הצוות המעולה שלנו בלימור מסיקה ישמח להיות לרשות כל מאושרת בכל רצון או בקשה שיש לה בשביל להעניק לה מענה ייחודי.

לימור מסיקה - שמלות כלה בנתניה

לימור מסיקה - שמלות כלה ב

לימור מסיקה בנתניה - שמלות כלה בשרון

לימור מסיקה שמלות כלה במיוחד בשבילך, אנחנו בלימור מסיקה שמלות כלה נשמח לעצב לך שמלת כלה מיוחדת לך. אנו מתמחים בשמלות כלה ייחודיות שעומדות באופנה בתחום האופנה והעיצוב. צוות המעצבים המסור שלנו מעצב כל שמלה בחדוות יצירה ושאיפה ליופי. איכות השמלה שתוכלי לרכוש אצלנו תגרום תחושה נעים באחד האירועים הכי חשובים בחיים שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי המשאלות האישיות שלך והשמלה שתמיד קיווית שתהיה לך. בחירה חכמה של שמלה בלימור מסיקה תאפשר לך להיות שלווה במראה האישי שלך ביום החגיגי ביותר בחייך הבוגרים . אנחנובלימור מסיקה מתאימים אתשמלת הכלה המושלמת ביותר למען כל כלה. החתונה שלכם הוא יום בו את במרכז תשומת הלב {ולימור מסיקה|ואנחנו בלימור מסיקה|ובלימור מסיקה} מודעים לכך והצוות יעשה הכל בכדי שתחושי שמחה.

בבחירת שמלת כלה שווה להתאים את השמלה למבנה הגוף שלך, את צריך להיות שלמה ונינוחה בשמלה ולא חסרת מנוח וכואבת וצריכה לקבל את עצמה הכי יפה והכי נינוחה ביום החתונה. ברגע שמתחילים במדידות לשמלה הכי כדאי לקחת חברה כדי שתוכל להביע את דעת בעניין השמלה.

כיום ישנן דרכים שונות למצוא שמלות כלה, ניתן לקנות שמלה או לשאול שמלה ואז להשיב למעצב, אפשרי להתארגן בסטודיו ולבחור את אחת השמלות שלהן או שאפשרי להזמין לפי מידות ולאסוף ביום החתונה , לפני שמחליטים החלטות חשוב מאוד להכין תכנון של הוצאות ולדעת מה התקציב העומד לרשותכן עבור שמלה כלה. אתן בחוסר ידע מוחלט בתחום, צריכות מישהו בעל ניסיון שיכול לייעץ ולכוון אתכן בתהליך החשוב של בחירת שמלת כלה התקשרו לנציגנו באינדקס שמלות כלה בישראל, במערכת שלנו הבנות עומדת לרשותכן בכל שאלה אנו נבנה איתכן תקציב ונכוון אתכם לספקים שהכי מתאימים לתקציב שלכן

פרטים אודות נתניה

לאתר הבית - לימור מסיקה

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שלימור מסיקה יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בנצרת עילית

שמלות כלה בנצרת עילית

כאשר כלות מארגנות את היום המדהים שלנו ובוחרות את שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי למהר. קבלת החלטות לא נבונות יכולה לגרום לנו לתחושת לחץ. כל תכנון האירוע אמור להיות עניין שאנחנו עושות בתהליך חיובי ללא אתגר חסר טעם. בחירת שמלת כלה בנצרת עילית היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מתחושת אושר אישי.

שמלות כלה בבת ים

שמלות כלה בבת ים

היום החשוב שלנו מתקרב ויש לבחור מה נלבש . כל כלה צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש באירוע הגדול בחייה. בחירת שמלת כלה בבת ים יכולה להיות בחירה כיפית. כדאי לבחור שמלת כלה בבת ים לפי הגזרה שלה וכדאי לבחור שמלה שנאהב. כאשר אנחנו בודקות מגלות...

שמלות כלה בשורק

שמלות כלה בשורק

בלי למהר בלי להגזים. קבלת בחירות לא נבונות יכולה לגרום לנו לתחושת לחץ. כל תכנון האירוע צריך להיות פעולה שאנחנו עושות באופן איכותי ללא קושי מבוזבז. בחירת שמלת כלה בשורק היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מתחושת התעלות רוחנית.

שמלות כלה בבית שמש

שמלות כלה בבית שמש

קניית שמלות כלה בבית שמש – לפי מה הכי חכם לבחור שמלת כלה בבית שמש? היום החשוב שלנו יתרחש בסוף השנה ויש להחליט מה נלבש עבורו. כל אישה מבקשת לבחור איזו שמלה היא תלבש בכניסתה לחופה. החלטה של איזו שמלת כלה בבית שמש יכולה להיות בחירה מאתגרת. כדאי לבחור שמלת כלה בבית שמש לפי המחשוף שלה ועדיף לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.