מרי מי

מרי מי

052-9129589

מרי מי שמלות כלה ברמת גן, מרי מי זה המקום עבורך שמצטיינת ברמת גן בתחום שמלות כלה במרכז, שמבינה בענף מזה זמן רב במרכז. מרי מי סלון כלות הנחשבת כבעלת אמינות גבוהה ובעלת ניסיון עבודה אסטרונומי. הרמה של מרי מי הן מהטובות ברמת גן והן כוללות בין השאר ייחוד אסטרונומי, כישרון השכרת שמלות מצוין, מקצועיות של שנים רבות, אמינות ומתן שירות מתחשב לכל מתחתנת. השמלות שמרי מי מעצבת הן שמלות מיוחדות באיכות מעולה. השמלות כלה הינן שמלות שמעוצבות על פי רעיונות עיצובים של שמלות מתחומים תוכן שונים כמו באגדות. ההענקה לעיצובים של מרי מי בהחלט יתאימו לכל מתחתנת עם השמלה באופן מלא. השמלות מתאימות לכל כלה ולא חשוב מה הסטייל והטעם האישי של הנסיכה. מרי מי נמצאת ברמת גן אך מן הסתם נותנת שרות לכל אזור מרכז לאורך כל השנה.

מרי מי שמלות כלה יוקרתיות במרכז

מרי מי מתמחה בעיצוב שמלות כלה יפות לפי ההעדפה של כל כלה. לכל כלה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בעזרת הצוות המקצועי של מרי מי שפועלת ברמת גן באופן זמין להגעה צמודה למקום. אופי השירות של מרי מי נותן לה לעצב שמלות מקוריות ומקוריות שכל כלה מאושרת וגאה ללבוש ביום החגיגי שלה. השמלה שהכלה לובשת לתאריך ייחודי שלה, צריכה להיות שמלה ייחודית שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה עונג ללבוש אותה לפני כל המוזמנים שלה. שמלת כלה יכולה להיות בעלת סגנון ייחודי והיא צריכה להתאים באופן אישי לאופי של המאושרת. כל מתחתנת יכולה לבוא לסטודיו של מרי מי ולקבל ייעוץ אדיב של צוות מרי מי. הצוות הייחודי מאוד שלנו במרי מי נמצא כאן לרשות כל מלכה בכל דרישה או שאלה שיש לה בכדי לאפשר למענה מענה מקצועי.

מרי מי - שמלות כלה ברמת גן

מרי מי - שמלות כלה ב

מרי מי ברמת גן - שמלות כלה במרכז


מרי מי שמלות כלה במיוחד לנסיכות, אנחנו במרי מי שמלות כלה נשמח לתפור עבורך שמלת כלה מיוחדת למענך. אנו מתמחים בשמלות כלה ברמה גבוה שעומדות באופנה העדכנית ביותר בתחום האופנה העכשווית. צוות המעצבים הייחודי שלנו מעצב כל שמלה בשמחה ושאיפה ליופי אסתטי. איכות השמלה שתוכלי להשכיר אצלנו תאפשר תחושה מצוין ביום הכי חשוב שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הרצונות הפרטיות שלך והשמלה שתמיד קיווית שתהיה לך. בחירה מושכלת של שמלה במרי מי תאפשר לך להיות בטוחה בהמראה החיצוני שלך ביום החשוב בחייך . אנחנובמרי מי מתמחים בהתאמה של השמלת הכלה המושלמת ביותר למען כל נסיכה. האירוע שלכם הוא יום בו את הכי חשובה {ומרי מי|ואנחנו במרי מי|ובמרי מי} יודעים זאת והצוות יפעל הכל בכדי שתהיי רגועה.

חיפוש שמלת כלה חשוב להתאים את השמלה לאופי ולטעם של הכלה, היא צריכה להרגיש בנוחיות בשמלה ולא חסרת מנוח וכואבת וצריכה לקבל את עצמה הכי יפה והכי נינוחה ביום החתונה. ברגע שמתחילים במדידות לשמלה הכי כדאי לקחת חברה כדי שתוכל להביע את דעת בעניין השמלה.

בעידן הטכנולוגי של ימינו ישנן דרכים רבות למציאת שמלות כלה, קניית שמלה או לשאול שמלה ואז להשיב למעצב, אפשרי להתארגן בסטודיו ולצאת עם אחת משמלות המעצב לבחירתך או שניתן להזמין שמלה ממעצב/ת , לפני הכל קודם כל תחליטו מה המקסימום שאתם מוכנים לשלם עבור שמלה כלה. אם אתם לא בטוחים מה התקציב שאיתו צריך להתחיל, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה פנו כבר היום באינדקס שמלות כלה בישראל, אנו כאן בשבילכן ולמענכן ונוכל לכוון אתכן לבחירה הכי טובה עבורכן תוך התחשבות בתקציב שלכן

פרטים אודות רמת גן

לאתר הבית - מרי מי

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שמרי מי יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה באזור

שמלות כלה באזור

היום הגדול שלנו מתקרב וצריך לבחור מה נלבש אליו. כל מי שבאה בברית הנישואין רוצה לבחור איזו שמלה היא תלבש לכבוד האירוע החגיגי. החלטה של איזו שמלת כלה באזור יכולה להיות בחירה מייגעת. כדאי לבחור שמלת כלה באזור לפי הבד שלה ומומלץ לבחור שמלה...

שמלות כלה באריאל

שמלות כלה באריאל

בחירת שמלות כלה באריאל – לפי מה הכי כדאי לקנות שמלת כלה באריאל? היום המצופה שלנו נמצא מעבר לפינה ויש לבדוק מה נלבש אליו. כל מי שבאה בברית הנישואין יודעת להחליט איזו שמלה היא תלבש באירוע הגדול בחייה. בחירת שמלת כלה באריאל יכולה להיות בחירה מייגעת.

שמלות כלה בבאר טוביה

שמלות כלה בבאר טוביה

כאשר כלות מארגנות את היום המדהים שלנו ובוחרות את שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לא מתוך חרדה בלי להשתולל. קבלת בחירות לא נבונות עלולה לגרום לנו לעצב . התהליך אמור להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך איטי בלי מתח חסר טעם.

שמלות כלה בשפיים

שמלות כלה בשפיים

שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת בזמן שלנו בלי למהר. קבלת החלטות באופן מהיר עלולה לגרום לנו להפסד כספי. התהליך צריך להיות פעולה שאנחנו עושות באופן חווייתי ללא קושי מבוזבז. בחירת שמלת כלה בשפיים היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מהרגשת אושר עילאי.