נרקיס עובדיה

נרקיס עובדיה

052-9124428

נרקיס עובדיה שמלות כלה בבני ברק, נרקיס עובדיה נחשבת מרכזית בבני ברק ענף שמלות כלה ב* INVALID FIELD *20, שפועלת בענף לא מעט שנים ב* INVALID FIELD *20. נרקיס עובדיה הינה חברה אמינה ובעלת ניסיון עיצובי אדיר. הרמה של נרקיס עובדיה הן מהטובות בבני ברק ומן הסתם כוללות יופי אדיר, יכולת תיקון שמלות מעולה, מקצועיות של שנים רבות, אמינות ומתן שירות אדיב לכל מלכה. השמלות שנרקיס עובדיה מעצבת הינן שמלות מהסרטים באיכות מעולה. השמלות כלה הינן שמלות שמעוצבות בהשראה של דגמי שמלות מעולמות תוכן מגוונים כמו בסרטים. ההענקה לעיצובים של נרקיס עובדיה מתאימים לכל נסיכה עם השמלה באופן ייחודי. השמלות מתאימות לכל לקוחה ולא משנה מה האפיון והטעם האישי של שלה. נרקיס עובדיה נמצאת בבני ברק אך מן הסתם נותנת שרות לכל אזור * INVALID FIELD *20 כל ימות השנה.

נרקיס עובדיה שמלות כלה איכותיות ב* INVALID FIELD *20

נרקיס עובדיה מתמחה בעיצוב שמלות כלה מיוחדות לפי הטעם האישי של כל אחת. לכל כלה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא אוהבת וחשוב ששמלת הכלה שלה תתאים לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בעזרת הצוות המקצועי של נרקיס עובדיה שפועלת בבני ברק באופן נגיש עם חניה צמודה. סוג השירות של נרקיס עובדיה מעניק לה לעצב שמלות מעוצבות ומותאמות אישית שכל כלה אוהבת וגאה ללבוש ביום הייחודי שלה. השמלה שהנסיכה לובשת לתאריך ייחודי שלה, חייבת להיות שמלה ייחודית שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה תענוג ללבוש אותה לפני כל החברות הכי טובות שלה. השמלה יכולה להיות בעלת סגנון עיצוב עדין וחייבת להתאים באופן פרטני לאופי של הנסיכה. כל מאושרת יכולה לבוא לסטודיו של נרקיס עובדיה וליהנות מייעוץ מותאם אישית של צוות נרקיס עובדיה. הצוות האמין שלנו בנרקיס עובדיה יעשה הכול לרשות כל מלכה בכל רצון או משאלה שיש לה בשביל להעניק לה מענה מלא.

נרקיס עובדיה - שמלות כלה בבני ברק

נרקיס עובדיה - שמלות כלה ב

נרקיס עובדיה בבני ברק - שמלות כלה במרכז

נרקיס עובדיה שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בנרקיס עובדיה שמלות כלה נשמח לתפור עבורך שמלת כלה מיוחדת לך. אנו מתמחים בשמלות כלה יוקרתיות שעומדות באופנה בתחום העיצוב והאופנה. צוות המעצבים המעולה שלנו מעצב כל שמלה בשמחה ותשוקה חזקה ליופי. טיב השמלה שתוכלי לרכוש אצלנו תאפשר לך להרגיש שלווה באחד האירועים הכי חשובים בחיים שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי המשאלות האישיות שלך והשמלה שתמיד קיווית שתהיה לך. בחירה מתאימה של שמלה בנרקיס עובדיה מאפשרת להרגיש שלווה במראה שלך ביום המיוחד ביותר בחייך . אנובנרקיס עובדיה מתאימים אתשמלת הכלה המתאימה ביותר עבור כל לקוחה. החתונה שלכם הוא יום בו את הכי חשובה {ונרקיס עובדיה|ואנחנו בנרקיס עובדיה|ובנרקיס עובדיה} מודעים לכך והצוות יפעל בכל יכולתו בכדי שתחושי מרוצה.

חיפוש שמלת כלה כדאי לבחור את השמלה לסגנון הכלה, היא צריכה להרגיש בנוחיות בשמלה ולא חסרת מנוח וכואבת חייבת לקבל את עצמה הכי יפה והכי נינוחה ביום החתונה. בשלב ההתחלתי שבו מחפשים שמלה רצוי להגיע עם חברה קרובה שסומכים על דעתה כדי שתחווה דעה אובייקטיבית על שמלה שתלבשי ותמדדי.

כיום ישנן דרכים שונות למצוא שמלות כלה, קניית שמלה או לשאול שמלה ואז להשיב למעצב, ניתן להתלבש בסלון כלות ולבחור את אחת השמלות שלהן או שניתן להזמין שמלה ממעצב/ת , לפני שמחליטים החלטות חשוב מאוד להכין תכנון של הוצאות ולדעת מה התקציב העומד לרשותכן עבור שמלה כלה. אם אתן מבולבלות מהאופציות הרבות, צריכות מישהו בעל ניסיון שיכול לייעץ ולכוון אתכן בתהליך החשוב של בחירת שמלת כלה שלחו פניה באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן אנו נבנה איתכן תקציב ונכוון אתכם לספקים שהכי מתאימים לתקציב שלכן

פרטים אודות בני ברק

לאתר הבית - נרקיס עובדיה

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שנרקיס עובדיה יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בתלפיות

שמלות כלה בתלפיות

שמלת כלה בתלפיות יכולה לאפשר לנו להוריד את את מחיר השמלה מבלי שנתפשר על הרושם של השמלה. כדאי לשכור שמלה מסטודיו שמלות כלה בתלפיות איכותיות. כך נוכל להיות סמוכים שהשמלה שלנו תהיה יפה ותחמיא לנו. חשוב לבחור שמלה שתתאים להעדפה האישית שלנו.

שמלות כלה ברמלה

שמלות כלה ברמלה

כאשר אנחנו מעוניינות לקנות שמלת כלה ברמלה הכי טוב לשאול חברות באיזה סטודיו יהיה כיף לעשות את זה. רכישת שמלת כלה ברמלה היא החלטה חשובה מאוד בתכנון של האירוע שלנו. כאשר מתחתנות מארגנות את היום המדהים שלנו ובוחרות את שמלת הכלה כדאי לכלות

שמלות כלה בקרית אתא

שמלות כלה בקרית אתא

שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להגזים. קבלת החלטות בלי לחשוב יכולה לגרום לנו להפסד כספי. כל תכנון האירוע צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך איטי בלי אתגר מיותר. בחירת שמלת כלה בקרית אתא היא חוויה שיכולה לגרום לנו לחוש מתחושת עונג אסתטי.

שמלות כלה בתל אביב

שמלות כלה בתל אביב

כאשר אנחנו מעוניינות לרכוש שמלת כלה בתל אביב חשוב לשאול קולגות בעבודה באיזה מקום יהיה הכי כיף לעשות זאת. רכישת שמלת כלה בתל אביב היא החלטה משמעותית בארגון של האירוע שלנו. כאשר כלות מתכננות את האירוע שלנו ובוחרות את שמלת הכלה