סלון סבינה

סלון סבינה

052-9128108

סלון סבינה שמלות כלה בראשון לציון, סלון סבינה הסטודיו שכעסק מובילה בראשון לציון בעסקי שמלות כלה ב* INVALID FIELD *20, שפועלת בתחום לא מעט שנים ב* INVALID FIELD *20. סלון סבינה סטודיו לכלות הנתפסת ככנה ועם ניסיון עבודה רב. האיכויות של סלון סבינה הן מרובות והכוללות ייחוד עצום, יכולת מכירת שמלות מעולה, מקצועיות ארוכת טווח, יושר מקצועי ומתן שירות מסביר פנים לכל נסיכה. השמלות שסלון סבינה מעצבת הן שמלות מהסרטים באיכות יוקרתית. השמלות כלה הן שמלות שמעוצבות בהשראה של פרטי אופנה מעולמות תוכן שונים כמו באגדות. ההענקה לעיצובים של סלון סבינה מתאימים לכל מלכה את השמלה באופן אישי. השמלות מתאימות לכל מתחתנת ולא משנה מה הגודל או הטעם האישי של הנסיכה. סלון סבינה נמצאת בראשון לציון אך מן הסתם נותנת שרות לכל אזור * INVALID FIELD *20 לאורך כל ימות השנה.

סלון סבינה שמלות כלה יפות ב* INVALID FIELD *20

סלון סבינה מתמחה בעיצוב שמלות כלה מובחרות לפי ההעדפה האישית של כל נסיכה. לכל כלה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא אוהבת יותר וחשוב ששמלת הכלה שלה תתחבר לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של סלון סבינה שפועלת בראשון לציון באופן זמין להגעה צמודה למקום. אופי השירות של סלון סבינה מאפשר לה לעצב שמלות מעניינות ומיוחדות שכל כלה אוהבת וגאה ללבוש ביום החשוב שלה. השמלה שהכלה לובשת לנישואין שלה, צריכה להיות שמלה מקורית ושתרגיש בטוח ויהיה לה תענוג ללבוש אותה לפני כל המוזמנים שלה. השמלה יכולה להיות בעלת סגנון עיצוב מקורי וחייבת להתאים באופן פרטני לטעם של הכלה. כל נסיכה יכולה לבוא לסטודיו של סלון סבינה ולקבל ייעוץ מלא של צוות סלון סבינה. הצוות המקצועי מאוד שלנו בסלון סבינה יעשה הכול לרשות כל אישה בכל דרישה או שאלה שיש לה על מנת לאפשר למענה מענה מקצועי.

סלון סבינה - שמלות כלה בראשון לציון

סלון סבינה - שמלות כלה ב

סלון סבינה בראשון לציון - שמלות כלה במרכז

סלון סבינה שמלות כלה במיוחד בשבילך, אנחנו בסלון סבינה שמלות כלה נשמח לעצב לך שמלת כלה מיוחדת לך. אנו מתמחים בשמלות כלה ברמה גבוה שעומדות בטרנדים בתחום האופנה והעיצוב. צוות המעצבים היסודי שלנו מעצב כל שמלה בחדווה ושאיפה לאסתטיקה. טיב השמלה שתוכלי להשכיר אצלנו תגרום תחושה מעולה ביום הכל כך מיוחד שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הדרישות האישיות שלך והשמלה שתמיד רצית. בחירה נבונה של שמלה בסלון סבינה תאפשר לך להיות בטוחה במראה שלך ביום החגיגי ביותר בחייך הבוגרים . אנובסלון סבינה מתאימים אתשמלת הכלה הנהדרת ביותר עבור כל נסיכה. יום הכלולות שלך הוא יום בו את במרכז תשומת הלב {וסלון סבינה|ואנחנו בסלון סבינה|ובסלון סבינה} מודעים לכך והצוות יפעל בכל יכולתו על מנת שתהיי שמחה.

איתור שמלת כלה כדאי לבחור את השמלה למבנה הגוף שלך, את צריך להיות שלמה ונינוחה בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת רצוי שתגרום לה להיות שלמה עם הופעת גם חיצונית וגם פנימית. בשלב ההתחלתי שבו מחפשים שמלה מומלץ לבוא עם אמא כדי שתוכל להביע את דעת בעניין השמלה.

כיום ישנן דרכים שונות למצוא שמלות כלה, ניתן לקנות שמלה או להשאיל שמלה לערב ולמחרת להחזירה, ניתן להחליף בגדים בסלון ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או שניתן להזמין שמלה ממעצב/ת , רגע לפני שסוגרים את העסקה קודם כל תחליטו מה המקסימום שאתם מוכנים לשלם עבור שמלה כלה. אתן בחוסר ידע מוחלט בתחום, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה פנו כבר היום באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן אנו נבנה איתכן תקציב ונכוון אתכם לספקים שהכי מתאימים לתקציב שלכן

פרטים אודות ראשון לציון

לאתר הבית - סלון סבינה

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שסלון סבינה יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בקרית מוצקין

שמלות כלה בקרית מוצקין

שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת בלי למהר בלי למהר. קבלת החלטות לא נבונות יכולה לגרום לנו לעצבות. התהליך צריך להיות דבר שאנחנו עושות באופן חווייתי ללא קושי מיותר. בחירת שמלת כלה בקרית מוצקין היא חוויה שיכולה לגרום לנו להרגיש מתחושת אושר.

שמלות כלה בנתניה

שמלות כלה בנתניה

השכרת שמלות כלה בנתניה – לפי מה חשוב לבחור שמלת כלה בנתניה? היום המדהים שלנו יתרחש בסוף השנה ויש לדעת מה נלבש עבורו. כל מי שמתחתנת צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש לכבוד האירוע החגיגי. החלטה של איזו שמלת כלה בנתניה יכולה להיות בחירה מעייפת.

שמלות כלה בנשר

שמלות כלה בנשר

שמלת כלה בנשר יותר טוב לבדוק איפה יהיה חווייתי לעשות זאת. קניית שמלת כלה בנשר היא החלטה משמעותית בארגון של החתונה שלנו. כאשר אנחנו מתכננות את האירוע שלנו ובוחרות את שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לא מתוך לחץ בלי להגזים.

שמלות כלה בקרית ביאליק

שמלות כלה בקרית ביאליק

שמלת כלה בקרית ביאליק היא החלטה משמעותית בארגון של החתונה שלנו. כאשר אנחנו מארגנות את החתונה שלנו ובוחרות את שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת באופן נעים בלי להיחפז. קבלת החלטות באופן מהיר עלולה לגרום לנו לנזק רב.