סמדר סטאר

סמדר סטאר

052-9120625

סמדר סטאר שמלות כלה ברמת גן, סמדר סטאר זה המקום עבורך שמצטיינת ברמת גן בנושא שמלות כלה במרכז, שמבינה עניין בענף מזה זמן רב במרכז. סמדר סטאר סלון כלות הנחשבת כאמינה ועם ניסיון מקצועי ענק. הרמה של סמדר סטאר הן גדולות והן כוללות בין השאר יופי אסטרונומי, ניסיון עיצוב מעולה, מקצועיות ארוכת טווח, אמינות ומתן שירות מסביר פנים לכל מלכה. השמלות שסמדר סטאר מעצבת הן שמלות מיוחדות באיכות מעולה. השמלות כלה הינן שמלות שמעוצבות על פי רעיונות דגמי שמלות מתחומים תוכן שונים כמו בסרטים. ההשראה לעיצובים של סמדר סטאר בהחלט יתאימו לכל לקוחה עם השמלה באופן ייחודי. השמלות מתאימות לכל נסיכה ולא משמעותי מה האופי או הטעם האישי של המלכה. סמדר סטאר נמצאת ברמת גן ונותנת שרות באזור מרכז לאורך כל השנה.

סמדר סטאר שמלות כלה איכותיות במרכז

סמדר סטאר מתמחה בעיצוב שמלות כלה יפות לפי הטעם האישי של כל אחת. לכל אחת יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא אוהבת יותר וחשוב ששמלת הכלה שלה תתאים לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בעזרת סמדר סטאר שפועלת ברמת גן באופן נגיש להגעה צמודה למקום. אופי השירות של סמדר סטאר מעניק לה לעצב שמלות מקוריות ומקוריות שכל כלה מאושרת וגאה ללבוש ביום הנישואין שלה. השמלה שהכלה לובשת לתאריך ייחודי שלה, חייבת להיות שמלה אסתטית שהיא תרגיש בה בטוח ויהיה לה תענוג ללבוש אותה לפני כל מוזמני החתונה שלה. שמלת כלה יכולה להיות בעלת סגנון מקורי ואמורה להתאים באופן אישי לטעם של הנסיכה. כל מאושרת יכולה להגיע לסטודיו של סמדר סטאר וליהנות מייעוץ אדיב של צוות סמדר סטאר. הצוות הייחודי מאוד שלנו בסמדר סטאר ישמח להיות לרשות כל אישה בכל רצון או שאלה שיש לה בכדי לתת לה מענה יסודי.

סמדר סטאר - שמלות כלה ברמת גן

סמדר סטאר - שמלות כלה ב

סמדר סטאר ברמת גן - שמלות כלה במרכז

סמדר סטאר שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בסמדר סטאר שמלות כלה נשמח לתפור עבורך שמלת כלה במיוחד לטעם האישי שלך. אנו מתמחים בשמלות כלה מעוצבות בטוב טעם שעומדות בצוו האופנה בתחום האופנה העכשווית. הצוות המעולה שלנו מעצב כל שמלה בחדווה ותשוקה ליופי. טיב השמלה שתוכלי להזמין אצלנו תגרום תחושה הכי טוב שאפשר ביום החשוב בחייך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הבקשות האישיות שלך והשמלה שתמיד קיווית שתהיה לך. בחירה מתאימה של שמלה בסמדר סטאר מאפשרת להרגיש בטוחה בהופעה החיצונית שלך ביום החתונה שלך . אנובסמדר סטאר מתאימים אתשמלת הכלה המתאימה ביותר עבור כל נסיכה. יום הכלולות שלך הוא יום בו את במרכז {וסמדר סטאר|ואנחנו בסמדר סטאר|ובסמדר סטאר} יודעים זאת והצוות יעשה הכל על מנת שתחושי בהרגשה טובה.

בבחירת שמלת כלה שווה להתאים את השמלה לאופי ולטעם של הכלה, היא צריכה להרגיש בנוחיות בשמלה ולא חסרת מנוח וכואבת חייבת לקבל את עצמה הכי יפה והכי נינוחה ביום החתונה. בשלב המדידות ובחירת השמלה רצוי להגיע עם חברה קרובה שסומכים על דעתה כדי שתוכל לייעץ ולחוות דעה לגבי השמלה המתאימה ביותר.

היום ישנם מגוון אפשרויות למציאת שמלות כלה, מתאפשר לקנות שמלה או לשאול שמלה חד פעמי לצורך החתונה ואז לחזיר למעצב, ניתן להתלבש בסלון כלות ולצאת עם אחת משמלות המעצב לבחירתך או שאפשרי להזמין לפי מידות ולאסוף ביום החתונה , לפני הכל החלק העיקרי לפני תכנון האירוע בכלליות זה לבנות תקציב נכון לפני שבונים תקציב בשביל שמלה כלה. אתן בחוסר ידע מוחלט בתחום, חייבות עצה לפני שנכנסים לשלב בחירת שמלת כלה פנו כבר היום באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן הבנות במערכת שלנו תתנה לכן שירות מא' ועד ת' והכל באהבה וללא תשלום

פרטים אודות רמת גן

לאתר הבית - סמדר סטאר

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שסמדר סטאר יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בברקאי

שמלות כלה בברקאי

החתונה שלנו ובוחרות את שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להגזים. קבלת בחירות פזיזות יכולה לגרום לנו לדיכאון. התהליך צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך ייחודי ללא מתח חסר טעם. בחירת שמלת כלה בברקאי היא חוויה שיכולה לגרום לנו להרגיש מתחושת התעלות רוחנית.

שמלות כלה בקרית אתא

שמלות כלה בקרית אתא

שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להגזים. קבלת החלטות בלי לחשוב יכולה לגרום לנו להפסד כספי. כל תכנון האירוע צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך איטי בלי אתגר מיותר. בחירת שמלת כלה בקרית אתא היא חוויה שיכולה לגרום לנו לחוש מתחושת עונג אסתטי.

שמלות כלה בבאר יעקב

שמלות כלה בבאר יעקב

האירוע החגיגי שלנו יתרחש בסוף השנה ויש לדעת מה נלבש . כל מי שבאה בברית הנישואין צריכה לבחור איזו שמלה היא תלבש בחתונה שלה. בחירת שמלת כלה בבאר יעקב יכולה להיות בחירה כיפית. כדאי לבחור שמלת כלה בבאר יעקב לפי העיצוב שלה ומומלץ לבחור שמלה שנאהב.

שמלות כלה בלוד

שמלות כלה בלוד

היום המיוחד שלנו סוף סוף מגיע וצריך לברר מה נלבש אליו. כל כלה צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש בכניסתה לחופה. החלטה של איזו שמלת כלה בלוד יכולה להיות בחירה מלחיצה. כדאי לבחור שמלת כלה בלוד לפי הבד שלה ויותר טוב לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.