פריטייל

פריטייל

052-9129408

פריטייל שמלות כלה בקרית ביאליק, פריטייל בהחלט מצוינת בקרית ביאליק ענף שמלות כלה ב* INVALID FIELD *20, שפועלת בתחום מזה זמן רב ב* INVALID FIELD *20. פריטייל סלון כלות הנחשבת כאמתית ועם ניסיון עבודה גרנדיוזי. האיכויות של פריטייל הן מרובות ומן הסתם כוללות ייחוד אטומי, כישרון תיקון שמלות מעולה, מקצועיות רבה, אמינות והענקת שירות אדיב לכל מלכה. השמלות שפריטייל מעצבת הינן שמלות מיוחדות באיכות יוקרתית. השמלות כלה שלנו הן שמלות שמעוצבות על פי רעיונות דגמי שמלות מתחומים תוכן מגוונים כמו בסרטים. הנתינה לעיצובים של פריטייל מתאימים לכל מלכה עם השמלה באופן מלא. השמלות מתאימות לכל מתחתנת ולא חשוב מה הגודל או הטעם האישי של המתחתנת. פריטייל נמצאת בקרית ביאליק ונותנת שרות באזור * INVALID FIELD *20 כל ימות השנה.

פריטייל שמלות כלה איכותיות ב* INVALID FIELD *20

פריטייל מתמחה בעיצוב שמלות כלה מובחרות לפי ההעדפה של כל לקוחה. לכל כלה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתאים לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של פריטייל שפועלת בקרית ביאליק באופן נגיש עם חניה צמודה. אופי השירות של פריטייל מעניק לה לעצב שמלות מקוריות ומותאמות אישית שכל כלה מאושרת ומרגישה בטוח ללבוש ביום הנישואין שלה. השמלה שהמאושרת לובשת ליום המשמח שלה, מחויבת להיות שמלה יפה שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה תענוג ללבוש אותה לפני כל המוזמנים שלה. שמלת כלה יכולה להיות בעלת עיצוב עדין והיא צריכה להתאים באופן מלא להעדפה של הכלה. כל מלכה יכולה להגיע לסטודיו של פריטייל ולקבל ייעוץ אדיב של צוות פריטייל. הצוות הייחודי שלנו בפריטייל נמצא כאן לרשות כל מלכה בכל שאלה או שאלה שיש לה בכדי לתת למענה מענה אמין.

פריטייל - שמלות כלה בקרית ביאליק

פריטייל - שמלות כלה ב

פריטייל בקרית ביאליק - שמלות כלה בצפון

פריטייל שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בפריטייל שמלות כלה נשמח לתפור עבורך שמלת כלה במיוחד לטעם האישי שלך. אנו מתמחים בשמלות כלה ברמה גבוה שעומדות באופנה העדכנית ביותר בעולם האופנה והעיצוב. צוות המעצבים הייחודי שלנו מעצב כל שמלה באהבה ושאיפה מלאה לאסתטיקה. טיב השמלה שתוכלי להשכיר אצלנו תאפשר תחושה יופי ביום החגיגי שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הבקשות האישיות שלך והשמלה שתמיד רצית. בחירה נכונה של שמלה בפריטייל מאפשרת להרגיש רגועה בהמראה החיצוני שלך ביום הזה שבו את במרכז . אנובפריטייל מתמחים בהתאמה של השמלת הכלה המתאימה ביותר עבור כל נסיכה. האירוע שלכם הוא יום בו את בלב העניינים {ופריטייל|ואנחנו בפריטייל|ובפריטייל} מודעים לכך והצוות יעשה הכל בכדי שתהיי שמחה.

איתור שמלת כלה שווה להתאים את השמלה לסגנון שלך, הכלה צריכה שיהיה לה הכי נוח בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת וצריכה להיות שלמה עם הופעת גם חיצונית וגם פנימית. ברגע שמתחילים במדידות לשמלה מומלץ לבוא עם אמא כדי בכדי שתמליץ לך איזה שמלה הכי מתאימה לך.

היום ישנם מגוון אפשרויות למציאת שמלות כלה, מתאפשר לקנות שמלה או להשאיל שמלה ואז להשיב למעצב, ניתן להתלבש בסלון כלות ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או לרכוש ישירות מהמעצב או המעצבת , לפני שמחליטים החלטות החלק העיקרי לפני תכנון האירוע בכלליות זה לבנות תקציב נכון לפני שבונים תקציב בשביל שמלה כלה. אם אתם לא בטוחים מה התקציב שאיתו צריך להתחיל, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה שלחו פניה באינדקס שמלות כלה בישראל, במערכת שלנו הבנות עומדת לרשותכן בכל שאלה הבנות במערכת שלנו תתנה לכן שירות מא' ועד ת' והכל באהבה וללא תשלום

פרטים אודות קרית ביאליק

לאתר הבית - פריטייל

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שפריטייל יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה ביבנה

שמלות כלה ביבנה

שמלת הכלה כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להשתולל. קבלת בחירות חסרות היגיון עלולה לגרום לנו לעצבות. ארגון האירוע שלנו צריך להיות עניין שאנחנו עושות בתהליך נעים ללא אתגר חסר טעם. בחירת שמלת כלה ביבנה היא חוויה שיכולה לגרום לנו לחוש מתחושת אושר אישי.

שמלות כלה בקרית אתא

שמלות כלה בקרית אתא

שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להגזים. קבלת החלטות בלי לחשוב יכולה לגרום לנו להפסד כספי. כל תכנון האירוע צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך איטי בלי אתגר מיותר. בחירת שמלת כלה בקרית אתא היא חוויה שיכולה לגרום לנו לחוש מתחושת עונג אסתטי.

שמלות כלה בגבעתיים

שמלות כלה בגבעתיים

האירוע המדהים שלנו יתרחש בחודשים הקרובים וצריך לברר מה נלבש . כל מי שמתחתנת אמורה לבחור איזו שמלה היא תלבש לכבוד האירוע החגיגי. החלטה של איזו שמלת כלה בגבעתיים יכולה להיות בחירה לא פשוטה. כדאי לבחור שמלת כלה בגבעתיים לפי היופי שלה וחשוב לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.

שמלות כלה בגדרה

שמלות כלה בגדרה

חכם יותר לשכור שמלה ממעצב שמלות כלה בגדרה יוקרתיות. כך נוכל להיות בטוחים שהשמלה שלנו תהיה יוקרתית ותחמיא לנו. חשוב לבחור שמלה שתתאים לטעם האישי שלנו. אם אנחנו לא אוהבות את השמלה אז עדיף לא להשכיר אותה. כאשר שוכרים את השמלה