פריטייל

פריטייל

052-9129408

פריטייל שמלות כלה בקרית ביאליק, פריטייל בהחלט מצוינת בקרית ביאליק ענף שמלות כלה בצפון, שפועלת בתחום מזה זמן רב בצפון. פריטייל סלון כלות הנחשבת כאמתית ועם ניסיון עבודה גרנדיוזי. האיכויות של פריטייל הן מרובות ומן הסתם כוללות ייחוד אטומי, כישרון תיקון שמלות מעולה, מקצועיות רבה, אמינות והענקת שירות אדיב לכל מלכה. השמלות שפריטייל מעצבת הינן שמלות מיוחדות באיכות יוקרתית. השמלות כלה שלנו הן שמלות שמעוצבות על פי רעיונות דגמי שמלות מתחומים תוכן מגוונים כמו בסרטים. הנתינה לעיצובים של פריטייל מתאימים לכל מלכה עם השמלה באופן מלא. השמלות מתאימות לכל מתחתנת ולא חשוב מה הגודל או הטעם האישי של המתחתנת. פריטייל נמצאת בקרית ביאליק ונותנת שרות באזור צפון כל ימות השנה.

פריטייל שמלות כלה איכותיות בצפון

פריטייל מתמחה בעיצוב שמלות כלה מובחרות לפי ההעדפה של כל לקוחה. לכל כלה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתאים לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בסיוע של פריטייל שפועלת בקרית ביאליק באופן נגיש עם חניה צמודה. אופי השירות של פריטייל מעניק לה לעצב שמלות מקוריות ומותאמות אישית שכל כלה מאושרת ומרגישה בטוח ללבוש ביום הנישואין שלה. השמלה שהמאושרת לובשת ליום המשמח שלה, מחויבת להיות שמלה יפה שהיא תרגיש בה בנעים ויהיה לה תענוג ללבוש אותה לפני כל המוזמנים שלה. שמלת כלה יכולה להיות בעלת עיצוב עדין והיא צריכה להתאים באופן מלא להעדפה של הכלה. כל מלכה יכולה להגיע לסטודיו של פריטייל ולקבל ייעוץ אדיב של צוות פריטייל. הצוות הייחודי שלנו בפריטייל נמצא כאן לרשות כל מלכה בכל שאלה או שאלה שיש לה בכדי לתת למענה מענה אמין.

פריטייל - שמלות כלה בקרית ביאליק

פריטייל - שמלות כלה ב

פריטייל בקרית ביאליק - שמלות כלה בצפון

פריטייל שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בפריטייל שמלות כלה נשמח לתפור עבורך שמלת כלה במיוחד לטעם האישי שלך. אנו מתמחים בשמלות כלה ברמה גבוה שעומדות באופנה העדכנית ביותר בעולם האופנה והעיצוב. צוות המעצבים הייחודי שלנו מעצב כל שמלה באהבה ושאיפה מלאה לאסתטיקה. טיב השמלה שתוכלי להשכיר אצלנו תאפשר תחושה יופי ביום החגיגי שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הבקשות האישיות שלך והשמלה שתמיד רצית. בחירה נכונה של שמלה בפריטייל מאפשרת להרגיש רגועה בהמראה החיצוני שלך ביום הזה שבו את במרכז . אנובפריטייל מתמחים בהתאמה של השמלת הכלה המתאימה ביותר עבור כל נסיכה. האירוע שלכם הוא יום בו את בלב העניינים {ופריטייל|ואנחנו בפריטייל|ובפריטייל} מודעים לכך והצוות יעשה הכל בכדי שתהיי שמחה.

איתור שמלת כלה שווה להתאים את השמלה לסגנון שלך, הכלה צריכה שיהיה לה הכי נוח בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת וצריכה להיות שלמה עם הופעת גם חיצונית וגם פנימית. ברגע שמתחילים במדידות לשמלה מומלץ לבוא עם אמא כדי בכדי שתמליץ לך איזה שמלה הכי מתאימה לך.

היום ישנם מגוון אפשרויות למציאת שמלות כלה, מתאפשר לקנות שמלה או להשאיל שמלה ואז להשיב למעצב, ניתן להתלבש בסלון כלות ולצאת במראה מושלם באחת משמלות הסטודיו או לרכוש ישירות מהמעצב או המעצבת , לפני שמחליטים החלטות החלק העיקרי לפני תכנון האירוע בכלליות זה לבנות תקציב נכון לפני שבונים תקציב בשביל שמלה כלה. אם אתם לא בטוחים מה התקציב שאיתו צריך להתחיל, צריכים עצה לפני שמתחילים לבחור שמלת כלה שלחו פניה באינדקס שמלות כלה בישראל, במערכת שלנו הבנות עומדת לרשותכן בכל שאלה הבנות במערכת שלנו תתנה לכן שירות מא' ועד ת' והכל באהבה וללא תשלום

פרטים אודות קרית ביאליק

לאתר הבית - פריטייל

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שפריטייל יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

השכרת שמלת ערב במחיר מיוחד !

מבצע בדניאל רומי קדוש
השכרת שמלות ערב החל מ - 1500 ש"ח
052-9125695
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989
מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה בבני ברק

שמלות כלה בבני ברק

השכרת שמלות כלה בבני ברק – לפי מה הכי חכם לשכור שמלת כלה בבני ברק? האירוע הגדול שלנו סוף סוף קורה וצריך להחליט מה נלבש למענו. כל אישה צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש בחתונה שלה. החלטה של איזו שמלת כלה בבני ברק יכולה להיות בחירה לא פשוטה...

שמלות כלה בבאר שבע

שמלות כלה בבאר שבע

שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת באופן רגוע בלי למהר. קבלת בחירות באופן מהיר יכולה לגרום לנו להפסד כספי. כל תכנון האירוע אמור להיות משהו שאנחנו עושות באופן חיובי בלי מתח מיותר. בחירת שמלת כלה בבאר שבע היא חוויה שיכולה לגרום לנו ליהנות מתחושת עונג אסתטי.

שמלות כלה בקרית אתא

שמלות כלה בקרית אתא

שמלת הכלה שלנו כדאי לנו לעשות זאת לאט בלי להגזים. קבלת החלטות בלי לחשוב יכולה לגרום לנו להפסד כספי. כל תכנון האירוע צריך להיות דבר שאנחנו עושות בתהליך איטי בלי אתגר מיותר. בחירת שמלת כלה בקרית אתא היא חוויה שיכולה לגרום לנו לחוש מתחושת עונג אסתטי.

שמלות כלה ברחובות

שמלות כלה ברחובות

שמלת כלה ברחובות יכולה להיות בחירה מלחיצה. כדאי לבחור שמלת כלה ברחובות לפי הגזרה שלה ועדיף לבחור שמלה שנאהב. כאשר אנחנו בודקות מחפשות איזו שמלת כלה ברחובות יכולה להיות השמלה שלנו לאירוע יותר טוב לא לעשות זאת לבד אלא עם בת דודה שלנו