ריקי דלאל

ריקי דלאל

052-9171841

ריקי דלאל שמלות כלה באשדוד, ריקי דלאל בהחלט מצוינת באשדוד בעסקי שמלות כלה בדרום, שעוסקת בנושא לא מעט שנים בדרום. ריקי דלאל סלון כלות הנחשבת כאמינה ובעלת ניסיון עבודה עצום. האיכויות של ריקי דלאל הן מהטובות באשדוד ומן הסתם כוללות יופי אדיר, כישרון השכרת שמלות מעולה, מקצועיות של שנים רבות, שקיפות ומתן שירות נעים לכל כלה. השמלות שריקי דלאל מעצבת הן שמלות מקסימות באיכות מעולה. השמלות כלה הינן שמלות שמעוצבות בהשראה של עיצובים מעולמות תוכן שונים כמו בקלאסיקה תרבותית. ההענקה לעיצובים של ריקי דלאל בהחלט יתאימו לכל מתחתנת עם השמלה באופן מלא. השמלות מתאימות לכל נסיכה ולא חשוב מה הגודל או הטעם האישי של הכלה. ריקי דלאל נמצאת באשדוד אך מן הסתם נותנת שרות לכל אזור דרום לכל אורך השנה.

ריקי דלאל שמלות כלה יוקרתיות בדרום

ריקי דלאל מתמחה בעיצוב שמלות כלה מיוחדות לפי הטעם האישי של כל כלה. לכל אישה יש סגנון אופנתי של שמלות שהיא מעדיפה וחשוב ששמלת הכלה שלה תתאים לסגנון זה. כל כלה יכולה לבחור לעצב את השמלה שלה בעזרת הצוות המקצועי של ריקי דלאל שפועלת באשדוד באופן נוח עם חניה צמודה. סוג השירות של ריקי דלאל נותן לה לעצב שמלות מעניינות ומותאמות אישית שכל כלה שמחה ומרגישה בטוח ללבוש ביום החתונה שלה. השמלה שהמאושרת לובשת לחתונה שלה, מחויבת להיות שמלה אסתטית שהיא תרגיש בה בנוח ויהיה לה עונג ללבוש אותה לפני כל מוזמני החתונה שלה. שמלת כלה יכולה להיות בעלת עיצוב עדין והיא צריכה להתאים באופן אישי להעדפה של הכלה. כל מאושרת יכולה להגיע לסטודיו של ריקי דלאל וליהנות מייעוץ יסודי של צוות ריקי דלאל. הצוות המומחה שלנו בריקי דלאל נמצא כאן לרשות כל מלכה בכל רצון או משאלה שיש לה על מנת לתת לה מענה יסודי.

ריקי דלאל - שמלות כלה באשדוד

ריקי דלאל - שמלות כלה ב

ריקי דלאל באשדוד - שמלות כלה בדרום

ריקי דלאל שמלות כלה במיוחד לכל כלה, אנחנו בריקי דלאל שמלות כלה נשמח לעצב לך שמלת כלה במיוחד בשבילך. אנו מתמחים בשמלות כלה ברמה גבוה שעומדות בטרנדים בעולם האופנה העכשווית. הצוות המסור שלנו מעצב כל שמלה בחדווה ותשוקה חזקה ליופי אסתטי. איכות השמלה שתוכלי לקנות אצלנו תגרום תחושה נעים ביום החגיגי שלך. אנו נשמח לעצב לך שמלה לפי הבקשות הפרטיות שלך והשמלה שתמיד חלמת עליה. בחירה מושכלת של שמלה בריקי דלאל מאפשרת להרגיש רגועה בהופעה החיצונית האישית שלך ביום החגיגי שלך . אנחנובריקי דלאל מתאימים אתשמלת הכלה המתאימה ביותר למען כל נסיכה. האירוע שלכם הוא יום בו את הכי חשובה {וריקי דלאל|ואנחנו בריקי דלאל|ובריקי דלאל} מודעים לכך והצוות יעשה בכל יכולתו בכדי שתהיי בהרגשה טובה.

חיפוש שמלת כלה רצוי לבחור את השמלה לסגנון הכלה, את צריך להיות שלמה ונינוחה בשמלה ולא מגושמת ומסורבלת וצריכה לקבל את עצמה הכי יפה והכי נינוחה ביום החתונה. בשלב ההתחלתי שבו מחפשים שמלה מומלץ להביא בשלב הראשוני מישהי קרובה כדי שתוכל להביע את דעת בעניין השמלה.

בעידן הטכנולוגי של ימינו ישנן דרכים רבות למציאת שמלות כלה, ניתן לקנות שמלה או לשאול שמלה לאירוע אחד ולהחזיר, אפשרי להתארגן בסטודיו ולבחור את אחת השמלות שלהן או לרכוש ישירות מהמעצב או המעצבת , לפני הכל קודם כל תחליטו מה המקסימום שאתם מוכנים לשלם עבור שמלה כלה. אם אתם לא בטוחים מה התקציב שאיתו צריך להתחיל, חייבות עצה לפני שנכנסים לשלב בחירת שמלת כלה התקשרו עכשיו באינדקס שמלות כלה בישראל, אינדקס שמלות כלה בישראל כלה תמיד כאן בשבילכן אנו נבנה איתכן תקציב ונכוון אתכם לספקים שהכי מתאימים לתקציב שלכן

פרטים אודות אשדוד

לאתר הבית - ריקי דלאל

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

רוצה שריקי דלאל יחזרו אליך ?!

מבצעים מיוחדים לשמלות כלה

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע חם במדמואזל וי

מבצע במדמואזל וי
על כל שמלת כלה שמלת ערב מתנה
052-9127112
שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

שמלות ערב החל מ 300 ש''ח

מבצע בשלומית אזרד
SALE לרגל החלפת הקולקציה
052-9128737
חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

חבילת כלה מפנקת ב-9000 שקל

מבצע בפריטייל
חבילה לכלות המגיעות דרך האתר
052-9129408
לכלות המגיעות דרך האתר

לכלות המגיעות דרך האתר

מבצע בנרקיס עובדיה
שמלת כלה כולל איפור וסירוק  4000 ₪
052-9124428
חבילת כלה מפנקת

חבילת כלה מפנקת

מבצע במרי מי
שמלה מוכנה מ-2500 ש"ח עד 5500 ש"ח
052-9129589
מבצע לרגל הפתיחה

מבצע לרגל הפתיחה

מבצע באלה עובד
שמלה + איפור ושיער 5,000 ש"ח
052-9128170
מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצעים עד סוף חודש מרץ

מבצע בסלון סבינה
שמלת כלה + איפור + תסרוקת ב 5,800 ש"ח
052-9128108
חיסול שמלות כלה וערב

חיסול שמלות כלה וערב

מבצע בבואי כלה חדרה
חיסול - מקולקציות קודמות החל מ - 449 ש"ח
052-9129467
מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע מפנק לגולשות באתר

מבצע בסמדר סטאר
מבצע מפנק בהשכרת שמלת כלה
052-9120625
חבילת חורף 2016

חבילת חורף 2016

מבצע בכלת העמק
מבצע חורף 2016 ב 6,000 ש"ח
073-7755555
שמלות כלה החל מ-1800 ₪

שמלות כלה החל מ-1800 ₪

מבצע בוויט ליין
שמלות כלה החל מ 1800 ש"ח
072-3340598
מבצע חורף!

מבצע חורף!

מבצע בויקטוריה
מבצע חורף - 5,500 ש"ח
052-9098989

כתבות שמלות כלה בישראל

שמלות כלה באזור

שמלות כלה באזור

היום הגדול שלנו מתקרב וצריך לבחור מה נלבש אליו. כל מי שבאה בברית הנישואין רוצה לבחור איזו שמלה היא תלבש לכבוד האירוע החגיגי. החלטה של איזו שמלת כלה באזור יכולה להיות בחירה מייגעת. כדאי לבחור שמלת כלה באזור לפי הבד שלה ומומלץ לבחור שמלה...

שמלות כלה בלוד

שמלות כלה בלוד

היום המיוחד שלנו סוף סוף מגיע וצריך לברר מה נלבש אליו. כל כלה צריכה להחליט איזו שמלה היא תלבש בכניסתה לחופה. החלטה של איזו שמלת כלה בלוד יכולה להיות בחירה מלחיצה. כדאי לבחור שמלת כלה בלוד לפי הבד שלה ויותר טוב לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.

שמלות כלה בתל אביב

שמלות כלה בתל אביב

כאשר אנחנו מעוניינות לרכוש שמלת כלה בתל אביב חשוב לשאול קולגות בעבודה באיזה מקום יהיה הכי כיף לעשות זאת. רכישת שמלת כלה בתל אביב היא החלטה משמעותית בארגון של האירוע שלנו. כאשר כלות מתכננות את האירוע שלנו ובוחרות את שמלת הכלה

שמלות כלה בקרית ים

שמלות כלה בקרית ים

היום שעליו חלמנו שלנו עוד מעט מגיע וצריך להחליט מה נלבש . כל כלה יודעת לבחור איזו שמלה היא תלבש בכניסתה לחופה. החלטה של איזו שמלת כלה בקרית ים יכולה להיות בחירה קשה. כדאי לבחור שמלת כלה בקרית ים לפי הבד שלה ועדיף לבחור שמלה שנרגיש בנוח בה.