דיאטה לפני החתונה

דיאטה לפני החתונה – בעד או נגד?

דקה אחרי הצעת הנישואין המרגשת, מתחיל הליך הפקת החתונה הנוצצת שכל זוג חולם. בין כל ההכנות הבלתי נגמרות, הנושא המרכזי הוא ללא ספק – המראה הכללי שלך. הרי בערב מרגש זה תעמדי נרגשת מול כ- 500 איש ואף יותר, ובוודאי את רוצה להיראות במיטבך עם שמלת כלה נוצצת ויפה, וכן... גם רזה וחטובה. אך מי אמר שכלות שמנמנות נראות פחות טוב, והאם את צריכה להתחיל דיאטת כאסח על מנת להשיל כמה קילוגרמים או להתחיל בריצות וכושר מטורף?

דבר ראשון צאי מתוך נקודת הנחה שבן זוגך אוהב אותך כפי שאת ובחר בך בגלל היופי הפנימי שלך ולא רק בגלל שיש לך כמה קילוגרמים להוריד ממשקלך. תאהבי את עצמך איך שאת! אך אם את רוצה להרגיש בנוח ולהשיל כמה קילוגרמים - עשי זאת בצורה חכמה ולא מתוך לחץ מיותר, הרי גם ככה את עומדת בפני תקופה לא קלה של הפקת אירוע.

אז מה עושים ואיך מורידים כמה קילוגרמים דקה לפני החתונה?

ריצות – הקפידי לרוץ לפחות שלוש פעמים בשבוע לפחות כ- 45 דקות בכל פעם, אומנם לא תראי תוצאות בטווח זמן מידי אלא לאחר תקופה מסוימת, אך ללא ספק ריצות אלו יסייעו לך להפיג את המתח והלחץ של ההכנות האינסופיות של האירוע. אם קשה לך לרוץ בחוץ, תוכלי להירשם לחדר כושר ולרוץ בכיף במזגן על ההליכון.

מאמן כושר פרטי – גם אופציה! אם אין לך משמעת עצמית, חבל סתם להירשם לחדר כושר ולבזבז כסף, תוכלי להיעזר בשירותיהם של מאמנים אישיים שיתנו לך דרייב להתחיל לזוז. מאמן כושר אישי יבנה לך תכנית אימונים אישית המתאימה לך – אך תצטרכי לעבוד קשה!

ומה עם תזונה? תזונה היא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהתהליך, נסי לתאם עם דיאטנית שתתאים לך תפריט מיוחד, אך גם לא אחד כזה שבו אוכלים רק עלים ירוקים וירקות, אלא שתתחשב קצת בעובדה שבין מדידה למדידה של שמלת הכלה את חייבת לנשום שוקולד משובח.

אז כן, דיאטה לפני החתונה אצל נשים רבות היא – מאסט, זה או שאת באמת רוצה להוריד במשקל, או שלא. אם את לא רוצה, הניחי לנושא והתייצבי עם ראש מורם ומלא בביטחון תחת החופה, אל תכפי על עצמך משהו שאת לא רוצה.

בקיצור, אם המילה דיאטה היא מילה שאת פחות מתחברת אליה, נסי להאמין באורח חיים בריא ובביטחון העצמי שלך.

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

אלכוהול לאירוע

משקאות חריפים - זאת לא שמלת כלה! אף אחד לא ירגיש בהבדל אם תקנו אותו בכוחות עצמכם או דרך הקייטרינג. מתי קונים לבד? 1. גם אם אתם עובדים בתחום המשקאות ויש לכם גישה לספקים מרכזיים, כדאי לבדוק אם הקייטרינג שלכם לא זוכה ליחס מועדף. חברות קייטרינג גדולות רוכשות כמויות משמעותיות של אלכוהול ויכולות להציע מחיר מצוין. 2. אם יש לכם הרבה זמן פנוי ללכת לחפש מבצעים מיוחדים בחנויות יין, או שיצאתם לדרך מספיק זמן לפני האירוע - ללא ספק, תמיד אפשר למצוא מציאות בשוק החופשי.

האם להתאפר לבד

ביום המרגש של חייך שהוא יום חתונתך, את חייבת להרגיש לא פחות מנסיכה אמיתית, הרי זהו יום מיוחד שלא יחזור על עצמו (תקווי שלא), לכן את צריכה לתכנן הכל בצורה מסודרת שתחושי בנוחות מרבית ביום שכזה. איפור הוא חלק בלתי נפרד מההופעה ביום זה, לכן את צריכה להיעזר במאפר או מאפרת מקצועיים לצורך משימה זו. הזמנת מאפר או מאפרת ביום זה יכולה לשרת גם אותך וגם את בני משפחתך – לכן אין סיבה כלל להתאפר לבד ובוודאי שלא להתפשר על מקצועיות!

בחירת מקווה לכלה

אחת התחנות בהן תצטרכי לעבור טרם טקס החתונה המרגש הוא – המקווה. כלות רבות חוששות קצת מהעניין ורואות בו משהו מעט עתיק ולא מובן, אז בואי נעשה קצת סדר בבלגן ונראה מה זה באמת מקווה? מהו התהליך? איך תמצאי בקלות מקווה ואיך תוכלי ליהנות מהתהליך. אז מה זה בכלל מקווה ולמה כל כלה צריכה לטבול בו טרם חתונתה?

הדס כהן

בין כל ההרפתקאות, החוויות, החיים המסעירים והתקופות הבלתי נשכחות שיש לאישה, אחד מהרגעים המאושרים ביותר שתזכור לכל אורך חייה הוא הרגע בו היא צועדת על השטיח הלבן אל עבר גבר חלומותיה אשר כמה חודשים לפני כרע ברך והציע לה לבלות את שארית חייה איתו בעוד שהיא לובשת את שמלת הכלה המפוארת, היפה והנוצצת ביותר. אירוע החתונה מקודש כולו אל האישה, אל יופייה ובשל כך היא שואפת לקבל עם הרגשת המלכותיות עם השמלה וזו אשר תגרום לכל העיניים להסתכל רק עליה.