הדס כהן

הדס כהן שמלות כלה

בין כל ההרפתקאות, החוויות, החיים המסעירים והתקופות הבלתי נשכחות שיש לאישה, אחד מהרגעים המאושרים ביותר שתזכור לכל אורך חייה הוא הרגע בו היא צועדת על השטיח הלבן אל עבר גבר חלומותיה אשר כמה חודשים לפני כרע ברך והציע לה לבלות את שארית חייה איתו בעוד שהיא לובשת את שמלת הכלה המפוארת, היפה והנוצצת ביותר. אירוע החתונה מקודש כולו אל האישה, אל יופייה ובשל כך היא שואפת לקבל עם הרגשת המלכותיות עם השמלה וזו אשר תגרום לכל העיניים להסתכל רק עליה.

החשיבות הרבה שיש לשמלת כלה באירועי חתונות

כבר מאז היותה ילדה או נערה מתבגרת, היא העלתה בדמיונה, בכל מחשבותיה ובחלומותיה מידי פעם בשינה, את שמלת הכלה שתזכה ללבוש אותה פעם אחת בחיים וזו אשר תיתן לה את היום המיוחד ביותר בו רק היא בולטת וחשובה. כמעט כל אישה חושבת על היום שבו תתחתן עם האביר על הסוס הלבן ועל החתונה המפוארת ביותר. בשל כך, כשהכלה לעתיד מתכננת את יום חתונתה אשר נעשה חודשים רבים לפני, אחד הנושאים החשובים, העיקריים והמהנים ביותר הוא בחירת השמלה המושלמת.

הדס כהן – שמלות ערב, שמלות כלה

הדס כהן שמלות ערב, שמלות כלה ומקצועיות מהשורה הראשונה כשזה מגיע ליום בו צריך לבחור את שמלת הכלה, הכלה לעתיד וחברותיה יגלו שיש לא מעט אפשרויות, חנויות, אתרי אינטרנט ומציאות שונות של עיצובים וסגנונות שונים של השמלות. אך יש חנות אחת אשר מאפשרת לא רק את מבחר הקולקציות בעל האיכות הגבוהה ביותר אלא גם מנוהל על ידי הדס, אשר לא מוותרת על הפרטים הקטנים ומבטיחה לכל כלה את הסגנון הרצוי והמתאים לה ולהגשים את כל חלומותיה מאז היותה ילדה. לפרטים ובחירת השמלה הנסיכותית ביותר יש לפנות להדס באתר.

מתאמת פגישות אישית עבורך

מלאי פרטים, ומתאמת הפגישות שלנו תתאם עבורך את כל פגישות המעצבים המתאים לך

אלכוהול לאירוע

משקאות חריפים - זאת לא שמלת כלה! אף אחד לא ירגיש בהבדל אם תקנו אותו בכוחות עצמכם או דרך הקייטרינג. מתי קונים לבד? 1. גם אם אתם עובדים בתחום המשקאות ויש לכם גישה לספקים מרכזיים, כדאי לבדוק אם הקייטרינג שלכם לא זוכה ליחס מועדף. חברות קייטרינג גדולות רוכשות כמויות משמעותיות של אלכוהול ויכולות להציע מחיר מצוין. 2. אם יש לכם הרבה זמן פנוי ללכת לחפש מבצעים מיוחדים בחנויות יין, או שיצאתם לדרך מספיק זמן לפני האירוע - ללא ספק, תמיד אפשר למצוא מציאות בשוק החופשי.

דיאטה לפני החתונה

דקה אחרי הצעת הנישואין המרגשת, מתחיל הליך הפקת החתונה הנוצצת שכל זוג חולם. בין כל ההכנות הבלתי נגמרות, הנושא המרכזי הוא ללא ספק – המראה הכללי שלך. הרי בערב מרגש זה תעמדי נרגשת מול כ- 500 איש ואף יותר, ובוודאי את רוצה להיראות במיטבך עם שמלת כלה נוצצת ויפה, וכן... גם רזה וחטובה. אך מי אמר שכלות שמנמנות נראות פחות טוב, והאם את צריכה להתחיל דיאטת כאסח על מנת להשיל כמה קילוגרמים או להתחיל בריצות וכושר מטורף?

האם להתאפר לבד

ביום המרגש של חייך שהוא יום חתונתך, את חייבת להרגיש לא פחות מנסיכה אמיתית, הרי זהו יום מיוחד שלא יחזור על עצמו (תקווי שלא), לכן את צריכה לתכנן הכל בצורה מסודרת שתחושי בנוחות מרבית ביום שכזה. איפור הוא חלק בלתי נפרד מההופעה ביום זה, לכן את צריכה להיעזר במאפר או מאפרת מקצועיים לצורך משימה זו. הזמנת מאפר או מאפרת ביום זה יכולה לשרת גם אותך וגם את בני משפחתך – לכן אין סיבה כלל להתאפר לבד ובוודאי שלא להתפשר על מקצועיות!

בחירת מקווה לכלה

אחת התחנות בהן תצטרכי לעבור טרם טקס החתונה המרגש הוא – המקווה. כלות רבות חוששות קצת מהעניין ורואות בו משהו מעט עתיק ולא מובן, אז בואי נעשה קצת סדר בבלגן ונראה מה זה באמת מקווה? מהו התהליך? איך תמצאי בקלות מקווה ואיך תוכלי ליהנות מהתהליך. אז מה זה בכלל מקווה ולמה כל כלה צריכה לטבול בו טרם חתונתה?